• Reklam

Yeşim Erez: Amerika'da Okumak ve Burs Almak Mümkün

Yeşim Erez, İstanbul doğumlu. Robert Koleji’nden sonra ABD’de Uluslararası ilişkiler ve ekonomi eğitimi gördü, İşletme konusunda Master derecesini Michigan Eyalet Üniversitesi’nde edindi. 25 yıldır ABD de Church & Dwight, Capital One gibi şirketlerde marka yönetiminde, pazarlama iletişimi ve kamu ilişkilerinde yaratıcılık ilkelerinin uygulanması, pazar ve tüketici araştırmaları, pazarlama iletişimi ve kamu ilişkileri konularında uzman olarak çalışmıştır.

Reklam
Reklam
Yeşim Erez: Amerika'da Okumak ve Burs Almak Mümkün
15 Temmuz 2020 - 04:35 - Güncelleme: 23 Temmuz 2020 - 12:36
Reklam

Esra Öziskender'in röportajı.

Sevgili Yeşim Erez benim Boston'dan yaklaşık 10 yıllık arkadaşım. Şu anda Kaliforniya'da, Orange County'de ikamet ediyor. Yaklaşık altı yıllık aradan sonra gene aynı eyalette buluştuk.

Yeşim, kurucusu ve CEO'su olduğu Admittance Education isimli firmasını konusunda uzman birçok eğitmenle beraber yürütüyor.

"Bugüne kadar Türkiye’nin yanısıra İngiltere, Avrupa ve Asya’dan birçok uluslararası öğrencimizin hayallerindeki okullara girmeleri ve ayrıcalıklı olanaklara sahip olmaları için destek verdik" diyen Yeşim Erez, bizler için Amerika'daki yabancı öğrencilerle ilgili son durumları değerlendirdi ve yurt dışı okullarla ilgili verdikleri hizmetlerden bahsetti. 

Hadi bakalım öyleyse okumaya başlayalım...


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com