• Reklam
Reklam

Yola 100 Penis Çizen Adama Hapis Cezası

Yeni Zellanda'nın Auckland sokaklarında büyük penisler çizen bir şahıs, yol güvenliğini tehlikeye düşürdüğü gerekçesiyle hapis cezası almakla karşı karşıya.

Reklam
Yola 100 Penis Çizen Adama Hapis Cezası
08 Mayıs 2021 - 09:25 - Güncelleme: 08 Mayıs 2021 - 09:39
  • Reklam
New Zealand Herald gazetesinde yer alan habere göre, kendisini bir yol güvenliği kampanyacısı olarak nitelendiren Geoff Upson, fallik görüntülerin yetkilileri üzerlerine döşemeye motive edeceği umuduyla çukurlu sokaklarda yaklaşık 100'den fazla penis çizmesi ülke gündemine oturdu.

Yola fosforlu boya ile penis çizeni gören sürücüler durumu Polise ihbar etti.
Yetkililer, çizimlerin güvenlik riskine ve diğer sürücüler için dikkat dağılmasına neden olduğunu söyledi. Bunun savcılık soruşturması ardından hapis cezasıyla cezalandırılabileceği aktarıldı.

30 yaşındaki Upson Facebook sayfasından yaptığı paylaşımda, "Dışarı çıkıp yolu düzeltirlerse, çizimlerim kalkacak." dedi. 

Yeşil ve pembe neon penis çizimlerin nedenini anlatan Upson şöyle devam etti. "Auckland aracım defalarca bu çukurlardan dolayı arıza yaptı. Çekiciyle uğraşmaktan daha eğlenceli bu çizimler. Ben ressam değildim ama gidip ressamdan ders aldım. Çizgilerim 1-2 metre büyüklüğünde, yolu yaparlarsa bu çizimler tamamen silinecek. Sadece yetkililerin dikkatini çekmek için değil aynı zamanda sürücülerin bu çukurlara girmesini engellemek için bir uyarı çizimi oldu." 
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com