• Reklam
Reklam

Yüzüne on dikiş atılan Bahar Candan'a destek yağdı

ABONE OLSon olarak 'Doya Doya Moda' programında yarışan Bahar Candan, erkek arkadaş

Reklam
Yüzüne on dikiş atılan Bahar Candan'a destek yağdı
29 Mart 2021 - 15:00
  • Reklam
ABONE OL

Son olarak 'Doya Doya Moda' programında yarışan Bahar Candan, erkek arkadaşı Murat D. ile İstanbul'dan tatil için Uludağ'a gitti. İddiaya göre; Murat D. ve arkadaşlarıyla birlikte otele yerleşen Candan, geçen çarşamba akşamı lobide biriyle konuşmaya başladı.


Tartışma sırasında Murat D., elindeki cep telefonuyla Bahar Candan'ın yüzüne vurdu. Odadan gelen kavga seslerini duyan otel çalışanları durumu jandarma ekiplerine bildirdi. Candan, özel aracıyla Çekirge Devlet Hastanesi'ne gitti.


TWITTER'DAN DESTEK YAĞDI

Murat D.'nin serbest bırakılmasının ardından Twitter'da yer yerinden oynadı. Binlerce sosyal medya kullanıcısı "BaharCandanYalnızDeğildir" etiketiyle Murat D.'nin serbest bırakılmasına tepki gösterdi.


"Birisinin dış görünüşü kimseyi ilgilendirmez. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Bir insanı tarzını beğenmediğiniz için veya sevmediğiniz için dövemezsiniz! Fail cezasız kalmasın! "


NİHAL YAŞANANLARI BÖYLE ANLATMIŞTI

Bahar'ın ablası Nihal Candan da yaşananları geçtiğimiz gün telefonla bağlandığı 'Söylemezsem Olmaz' programında anlatmıştı.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com