Zach King Videolarını Nasıl Hazırlıyor?

Zach King Videolarını Nasıl Hazırlıyor?

THY'nin reklam yüzü olarak İstanbul'a gelen illüzyonist ve sosyal medya fenomeni Zach King, videolarını nasıl çektiğini basın mensuplarına gösterdi. İlk olarak bir zamanların popüler 6 saniyelik video paylaşım uygulaması Vine’da yayınladığı esprili dijital illüzyon videoları ile hatırı satılır bir takipçi kitlesi oluşturan, daha sonra ise YouTube ve Instagram’da paylaştığı videolar ile milyonlarca takipçiye ulaşan sosyal medya fenomeni Zach King, videoları nasıl hazırladığını gösterdi.

10 Nisan 2018 - 06:16 - Güncelleme: 10 Nisan 2018 - 06:43

Bir markanın reklam yüzü olarak İstanbul'a gelen illüzyonist ve sosyal medya fenomeni Zach King, videolarını nasıl çektiğini basın mensuplarına gösterdi.

İlk olarak bir zamanların popüler 6 saniyelik video paylaşım uygulaması Vine’da yayınladığı esprili dijital illüzyon videoları ile hatırı satılır bir takipçi kitlesi oluşturan, daha sonra ise YouTube ve Instagram’da paylaştığı videolar ile milyonlarca takipçiye ulaşan sosyal medya fenomeni Zach King, marka yüzü olarak bugün İstanbul’a geldi.

Henüz 28 yaşında olan Zach King, çocukluğundan bu yana meraklı olduğu video oyun ve film konusunda kendini geliştirerek 2008 yılında ilk profesyonel videosunu çekmiş. 2010 yılında Hewlett-Packard markasının gerçekleştirmiş olduğu bir yarışmaya katılarak Londra Film Festivali’nde ilk ödülünü kazanan King, 2012 yılında da YouTube’un NextUp Yaratıcıları ödülünü kazanmıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Snowstorm brings frigid weather, travel delays to Northeast
Snowstorm brings frigid weather, travel delays to Northeast
Tulga Tekman Çok Sert Konuştu
Tulga Tekman Çok Sert Konuştu