• Reklam

Zeynep Bastık'tan Kerimcan Durmaz'a özel defile!

ABONE OLZeynep Bastık, geçtiğimiz akşam evinde arkadaşlarını ağırladı. Bastık'ın misa

Reklam
Zeynep Bastık'tan Kerimcan Durmaz'a özel defile!
25 Şubat 2021 - 12:01
  • Reklam
ABONE OL

Zeynep Bastık, geçtiğimiz akşam evinde arkadaşlarını ağırladı. Bastık'ın misafir ettiği arkadaş grubunun arasında geçtiğimiz aylarda ABD'ye yerleşen sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz da vardı.


TÜRKİYE'NİN EN ÇOK KAZANAN ŞARKICILARINDAN

150 ile 300 bin TL arasında değişen sahne ücreti ile Türkiye'nin en çok kazanan şarkıcılarından olan Bastık, şu sıralar çok konuşulacak bir işe imza atmaya hazırlanıyor.


'EN AZ İKİ KİŞİ EKLENSİN İSTİYORUM'

Bastık, bir takipçisinin "En büyük hayaliniz ne?" sorusu üzerine nişanlısı Tolga Akış ile birlikte çekilen karesini yayınlayarak, "En başta sağlıklı ve huzurlu olmak istiyorum. Hayatlarınızın içinde uzun yıllar şarkı söyleyerek, var olmak istiyorum" yanıtını vermişti.


'CEZASINI SEN ÇEKMEYECEKSİN!'

Kerimcan Durmaz, sosyal medya hesabına "Allah belanızı verecek ama olan masumlara oluyor. Bir gün nesliniz tükenecek!" yorumunu yazan bir takipçisine sert çıkmıştı.


"Benim yüzümden ekstra yanmayacaksın! O yüzden kendi hayatınla ilgilen, benimkini ancak izleyebilirsin! Karışamazsın! Allah mısın sen? Melek misin? Peygamber misin? Sen de benim gibi sıradan bir insansın. O yüzden işine bak" ifadelerini kullanmıştı.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com