• Reklam

'Zoom'da Mastürbasyon Kazası

'Zoom' kazalarına bir yenisi daha eklendi. Ama bu seferki, yok artık dedirtecek türden. Çocuklarınız dersteyken dikkatli olun!

Reklam
'Zoom'da Mastürbasyon Kazası
27 Şubat 2021 - 17:57
  • Reklam
ABD'nin Maryland eyaletinde, Gaithersburg ilçesindeki Shady Grove Ortaokulu'nda görev yapan Marc Schack  isimli öğretmen, 'Zoom'da verdiği ders bitince, uygulamadan çıktığını sanarak mastürbasyon yapamaya başladı.

Bunun üzerine Schack'in 13 saniyelik görüntülerini izlemek zorunda kalan çocukların aileleri ve okul yönetimi olaya tepki gösterdi. Schack hakkında soruşturma başlatıldı ve okul yönetimi  Schack'ı  idari izne çıkardı.

Yaşananlarla ilgili FOX 5 kanalına konuşan Schack, "Kasıtlı olarak yapmadım. Videoda olduğuma dair hiçbir fikrim yoktu. Başka ne söyleyeceğimi bilmiyorum. Bu durumdan oldukça rahatsızım. Kasıtlı olarak veya kötü niyetle hiçbir şey yapmadım. Zarar vermek istemedim, çünkü kayıtta olduğumu bile bilmiyordum. Sadece kendi evimin mahremiyetindeydim. Ben sapık ya da onun gibi bir şey değilim." sözleriyle kendini savundu.

Ayrıca Bethesda Magazine'inde yer alan habere göre, Schack'e hiçbir cezai işlem uygulanmayacağı belli oldu. Çünkü polis, Maryland yasalarına göre bu davranışın cezai işlem uygulamayı gerektirmediğini söyledi.

 
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com