• Reklam
Reklam

ABD'de Bilişim Uzmanı Olmak İsteyenlere Müjde

Baş döndürücü bir hızla gelişen bilişim sektörü her gün artan sayıda yetişmiş elemana ihtiyaç duymaktadır. Bu yüzden bilişim sektöründe iş bulmak diğer sektörlerde iş bulmaktan daha kolay. Siz de yerinizi bu sektörde yerinizi almak istiyorsanız TechPro Education'ı hemen arayın...

Reklam
ABD'de Bilişim Uzmanı Olmak İsteyenlere Müjde
22 Mayıs 2021 - 22:06
  • Reklam
Talep çok, arz az olduğu zaman fiyatlar artar. Günümüzde bilişim sektöründe yetişmiş eleman talebi cok fazla fakat yetişmiş eleman az olduğundan ücretler diğer mesleklerle kıyaslandığında gayet yüksektir.

Bilişim sektöründe çok çeşitli iş türleri vardir. Bazi iş turleri derin programlama bilgisi gerektirirken, bazıları az, bazıları ise hiç programlama bilgisi gerektirmemektedir. Bu yüzden herkes kendi kabiliyetlerine göre bilişim sektöründe başarılı ve mutlu olabilecegi bir meslek sahibi olabilir.

Bilişim sektöründe işe alım yapılırken diplomadan ziyade bilgi ve beceri dikkate alinir. Bu yüzden, belli bir konuda kendini yetiştirmiş insanlar herhangi bir diploma hatta sertifika sahibi bile olmadan iş bulabilirler.

Bilişim sektöründe en çok aranan ozelliklere sahip insanlari yetiştirmek için BootCamp adı verilen bir öğretim modeli geliştirilmiştir. Bu öğretim modelinde 6 ay gibi kisa bir surede piyasanın ihtiyaç duyduğu bilgi ve beceriye sahip insanlar yetiştirilmekte, bu insanlarin işe girmelerine yardimci olunmaktadir.

TechPro Education yıllardır bilişim sektöründe piyasanın ihtiyaç duyduğu insanlar yetiştirmede öğretim kalitesi, mentörlük faaliyetleri, eğitim dökümanları, müşteri hizmetleri ve mezunlarıyla yakından ilgilenmesi ile öne çıkan bir BootCamp’dir.

TechPro Education ile bilişim sektöründe yüksek gelirli bir meslek sahibi olmak çok kolay...

 [email protected]
 Website: www.techproeducation.com
 Tel: +1 917 768 74 66
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com