• Reklam

ABD Havalimanlarında Covid-19 Test Merkezleri Açılıyor

Mart ayından itibaren, Amerikalılar Washington'daki Reagan National ve Dulles International havalimanlarında, uçağa alınmadan önce korona virüs için gerekli olan PCR testini hızlı bir şekilde yaptırabilecekler. Bu iki havalimanında, test istasyonları kuruluyor.

Reklam
ABD Havalimanlarında Covid-19 Test Merkezleri Açılıyor
18 Şubat 2021 - 12:49 - Güncelleme: 18 Şubat 2021 - 12:54
  • Reklam
XpresCheck CEO'su Doug Satzman, Mart ayının ortasından itibaren hizmet vermeye başlayacak olan merkezlerde, yolcuların yanı sıra havayolu ve havaalanı çalışanlarının da istediği zaman COVID-19 testi yaptırabileceklerini duyurdu.

ABD'de uluslararası yolcuların, uçağa binmeden önce Covid-19 test yaptırmaları ve negatif sonucu göstermeleri zorunlu hale getirilmişti.

Satzman bu merkezlerde, kişinin sigorta kapsamı veya isteğine göre; ister hızlı sonuç veren PCR, ister laboratuara gönderilip birkaç gün sonra sonucu alınan moleküler türde iki çeşit testin de yaptırılabileceğini söyledi.

Hızlı testin maliyeti ortalama 200$.

Washington Havalimanları Başkanı ve CEO'su Jack Potter, yolculara bu hizmeti sunmaktan mutlu olduklarını dile getirirken, merkezlerin randevu ile çalışacağını duyurdu.

Test istasyonları, iki havalimanında TSA kontrol noktalarından hemen önce yer alacak.

 
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com