• Reklam
  • Reklam
  • Reklam

ABD Konseri Tuğba Hatun'a uğur getirdi

New York Konsolosluğu'nun ortaklaşa organize ettiği Türk Günü Şenliğine katılan ses sanatçısı Tuğba Hatun bu konserin ardından yeni teklifler aldı.

Reklam
Reklam
ABD Konseri Tuğba Hatun'a uğur getirdi
02 Temmuz 2019 - 13:34
Reklam

ABDPOST.COM'dan Feride Çetiner'e konuşan Tuğba Hatun yeni projelerini anlattı. Amerika seyahatinin çok güzel geçtiğini belirten güzel sanatçı Mimar Sinan Üniversite Güzel Sanatlar Fakültesini bitirdiğini dile getirerek "Daha sonra sanat tarihi alanında yüksek lisans yaptım. Derece ile mezun oldum. Bu arada öğrenci iken Üsküdar Musiki Cemiyetine gittim Şan dersleri aldım.  Bestesi ve sözü bana ait olan eserler yazdım." diye konuştu. 

Türkiye de 3 albüm yaptığını vurgulayan Tuğba Hatun "Daha sonra okul nedeniyle ara verdiğim sanat hayatına yeni bir single ile dönüş yapmak istedim. Çok eski dostum Ercan Kızılkaya ile bir araya geldik. Ercan bana bir şarkı dinletti. Şarkıyı çok beğendim. Ercan ile beraber düğün şarkısını düet yapmaya karar verdik. O gün Selçuk Sal Küçük ile de tanıştım. Selçuk bey ikimizin bu şarkıya düet yapmasını çok destekledi. Kendisinin şirketinden yani His&Hers prodüksiyondan çıkacak bu düet. Bu arada Selçuk sal küçük, Mustafa sandal konserlerini Amerika’ya getirdi. Biz de single çalışmamızı ilk kez orada okuduk. Amerika’da Mustafa sandal ile 3 konser yaptık. Hepsi birbirinden güzeldi. Şimdi Türkiye ye yeni döndük . Ercan Kızılkaya ile olan düet Single çalışmamız tüm dijital platformlara ve radyolara verilecek ."dedi.

Amerika Uğur Getirdi

His& Hers prodüksiyon ile yollarına devam edecek olan ikili ayrı ayrı eserleride albümlerine katacak. Amerika konserlerinin uğur getirdiğine inanan Tuğba Hatun "Avrupa’ya ve dünyanın birçok yerine konser vermeye gitmiştim. Ama Amerika’ya ilk gelişim. Burada bir takım anlaşmalar yaptık. Mustafa Sandal ile konserlerimizi çok beğenildi. Tekrar gelmeyi planlıyoruz. Selçuk bey bu konuda bize destek verecek." şeklinde konuştu.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com