• Reklam

ABDPOST.COM Desteğinizi Bekliyor

Uzun süredir Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Türklerin sesi olan ABDPOST.COM sizden destek bekliyor. Reklamlarınızı bizimle değerlendirebileceğiniz gibi bize maddi ve manevi destekte olabilirsiniz. Türk toplumu ile ilgili haberleri ile gündeme damgasını vuran ABDPOST.COM Amerika genelinde ki bir çok yerel siteden daha fazla izleniyor.

Reklam
Reklam
ABDPOST.COM Desteğinizi Bekliyor
11 Ağustos 2020 - 06:38 - Güncelleme: 11 Ağustos 2020 - 06:58
Reklam

8 yıl önce kurulan ABDPOST.COM her geçen gün güçlenerek haber ağını genişletiyor. Kurulduğu ilk günden bu yana Amerikalı Türkler'in sesi olan ABDPOST.COM haberleri ile gündemi belirliyor. 
Amerika'da yaşayan Türkler'in büyük çoğunluğunun takip ettiği ABDPOST.COM bir çok haberin ilk kaynağı.
Yaygın haber ağı ile başta New York olmak üzere New Jersey, Florida, Illinois, California, Delaware, Connecticut gibi eyaletlerde bulunan ekibi ile Türklerin nabzını tutan ABDPOST.COM Türkler'in güçlü sesi oldu.
Günlük haberlerin yarısını kendi editör ve muhabirleri tarafından hazırlanan ABDPOST.COM yıllardır maddi bekletiden uzak hizmet veriyordu.

Personel giderinin yanısıra sistemsel giderleri karşılamak için sizden destek talep eden ABDPOST.COM olarak, bize reklam verebileceğiniz gibi, Gofundme hesabımıza bağışta bulunabilirsiniz.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com