• Reklam
Reklam

Acun'un Sağ Kolu İstifa Etti...

Acun Ilıcalı'nın 20 yıllık sağ kolu, Birol Doğan istifa etti. Doğan, 'Var Mısın? Yok Musun?' yarışma programının 'Hamdi Bey'i idi aynı zamanda.

Reklam
Acun'un Sağ Kolu İstifa Etti...
28 Ocak 2021 - 13:33
  • Reklam
"Acun Ilıcalı'nın 20 yıllık sağ kolu Birol Doğan istifa etti
Acun Firarda programından bu yana Acun Ilıcalı'nın sağ kolu olan, Var Mısın Yok Musun'un Hamdi Bey'i olarak da bilinen Birol Doğan istifa etti. Doğan'ın tazminatını da alarak Ilıcalı ile olan iş ilişkisini sonlandırdığı öğrenildi.

Televizyon dünyasına damga vuran programlarıyla tanınan Acun Ilıcalı, 20 yıllık dostu ve sağ kolu Birol Doğan'ın istifası ile bir dönemi daha kapattı.

Medyaradar'da yer alan habere göre, Show TV ekranlarından yayınlanan Acun Firarda programından bu yana Acun Ilıcalı'nın sağ kolu olan, Var Mısın Yok Musun programının da Hamdi Bey'i olarak bilinen Birol Doğan istifa etti.

İSTAFAYA DUYGUSAL SEBEPLER GÖTÜRDÜ
Ünlü televizyoncunun yıllardır sağ kolu olan Doğan'ın tamamen duygusal sebeplerden ötürü istifa ettiği, ikilinin arasında herhangi bir para mevzusu olmadığı öğrenildi. 20 yıldır abi kardeş ilişkisi içinde olduğu Birol Doğan'ın istifası ile yalnız kalan Acun Ilıcalı'nın boşluğu nasıl dolduracağı ise merak konusu oldu."

Kaynak: www.sondakika.com

 
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com