Amerika'nın Dişi Doktor Öz'ü: Burcu Kafalı

Amerika Birleşik Devletleri'nin Illinois eyaletine bağlı Chicago kentinde Robotic Cerrahi ve Jinekolog olarak çalışan Dr. Burcu Kafalı Sosyal medyada paylaştığı videolarla Dr. Mehmet Öz'ü solladı.

Amerika'nın Dişi Doktor Öz'ü: Burcu Kafalı
25 Aralık 2019 - 13:12 - Güncelleme: 25 Aralık 2019 - 14:32

Aslen Adanalı olan Dr. Burcu Kafalı Nazarof, yaklaşık 21 yıldır Amerika Birleşik Devletleri'nin Chicago kentinde yaşıyor. Kendisine gelen hastalarda gördüğü eksiklikleri koruyucu hekimlik olarak sosyal medyada paylaştığı videolarla anlatırken kısa sürede fenomen haline geldi. 
Doktor Burcu Kafalı, sosyal medya hesabından günlüklerini paylaşırken özellikle kadınlara önemli uyarılarda bulunuyor.
ABDPOST.COM'a konuşan Dr. Kafalı, "Ailem halen Adana'da ben 21 yıl önce buraya geldim. Burada Doçent oldum,Robotic Cerrah oldum. Aynı zamanda Cosmetic Jinekoloji Doktoruyum. 3 tane dünyalar tatlısı çocuğum var. Farklı bir tarzım olduğundan hep farkedildim. Ben eşimle giyim tarzım vesilesiyle tanıştık. Ben Türkiye aşığıyım, O zamanlar Türkiye'yi tanıtan bir fotoğraf çekimindeydim. üzerimde şalvar vardı. Restoranta yemeğe gittik. Onlar benim bana bakıp gülüyorlardı. Böylece tanıştık ve 1 yıl sonra aynı gün evlendik.Sosyal Medyayı ben güçlü bir iletişim aracı olarak kullanıyorum." diye konuştu.
Dr. Burcu Kafalı'ya https://www.instagram.com/drkafalinazarof/ adresinden ulaşılabilir.


YORUMLAR

  • 0 Yorum