• Reklam

Ankara'da Acil Servise Saldırı

Ankara'da Hastaneyi basıp talan ettiler.Covid-19 hastalığı ile mücadele eden sağlıkçıların başına birde bu tür olay gelince iyice meslekten soğudular

Reklam
Ankara'da Acil Servise Saldırı
23 Eylül 2020 - 16:50
  • Reklam
Ankara'da Hastaneyi basıp talan ettiler.Covid-19 hastalığı ile mücadele eden sağlıkçıların başına birde bu tür olay gelince iyice meslekten soğudular.Ankara'nın Keçiören ilçesinde, silahlı kavgada yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden kişinin yakınları sağlık görevlilerine saldırarak ameliyathaneye girmeye çalışmıştı.

Sağlık çalışanları ile hasta yakınları arasında tartışma çıkınca olanlar gene,Sağlıçıların başına patladı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya twittir hesabından üzücü bir olayı kınadı.Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesinin acil servisinde kendilerini saldırganlardan korumaya çalışan sağlık görevlilerinin görüntüsünü paylaşarak bu ifadelere yer verdi.


​Keçiören ilçesi Osmangazi Mahallesi'nde çıkan silahlı çatışmada yaralanan Fırat Ö. ve Ahmet Ö. kardeşler, Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Ahmet Ö.Doktorların bütün çabasına rağmen hayatını yitirdi.Olayın ardından hasta yakınları ameliyathaneye girmeye çalışınca tartışma çıktı kısa süre sonra güvenlik güçlerinin gelmesiyle olaylar konrol altına alındı.
"ANKARA VALİSİ TWİTTER HESABINDAN PAYLAŞIMDA BULUNDU"
Bu üzücü olay hakkında güvenlik güçlerimiz gereken önlemleri alıp soruşturma başlatmıştır. Saldırganlar yakalanıp Yargı karşısına çıkacaktır dedi.
HABER METİN DURMAZ/ABDPOST.COM
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com