AOL.COM a göre ABDPOST.COM ilk üçte

Amerika Birleşik Devletleri'nin özgün haber sitesi ABDPOST.COM ABD arama motoru AOL.COM'a göre ABD Haberleri aramalarında ilk üçte yer alıyor. ABDPOST.COM, Abd haberleri aranmasında Hürriyet, Milliyet, Sabah ve Haber7.com gibi siteleri geride bıraktı.

AOL.COM a göre ABDPOST.COM ilk üçte
18 Şubat 2018 - 20:48

4 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'nde ki Türklerin sesi olarak kurulan ABDPOST.COM haber sitesine ilgi her geçen gün artıyor. Kendine özgü haberleri ile gündeme gelen bir çok haber sitesine kaynak olan ABDPOST.COM Amerika'da yaşayan Türklerin gönlüne taht kurdu. 

2014 yılında Amerika'da ki Türklerin sesi olarak kurulan ABDPOST.COM sitesi kısa zamanda bir çok siteyi geride bıraktı. Özgün haberleriyle Amerka'da ki Türklerin takip ettiği 1 numaralı site olan ABDPOST.COM'un takipçilerinin çoğu Amerika'dan. Her gün 10 binin üzerinde tık alan ABDPOST.COM sitesinin %80'i Amerika'dan.

Türkiye'de ki bir çok ulusal ve uluslararası haber sitelerini geride bırakan, ABDPOST.COM sitesi, Hürriyet, Milliyet, Sabah, haber7.com gibi dev sitelerin üstünde yer aldı.

Haberlerinin %30'unu kendi editörleri tarafından hazırlanan ABDPOST.COM'a güvendiğiniz için teşekkür ederiz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum