Arka Sokaklar 476. yeni bölüm fragmanı: Umut kurtulacak mı?

Arka Sokaklar 476. yeni bölüm fragmanı: Umut kurtulacak mı?

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı Mesut'un Tunç'la ilgili meseleyi çözmesinin ardından bu kez ekibin Umut için mücadele edeceğini gösterdi. Şükran'ın ele geçirilmesinin ardından Umut'u nasıl böyle bir duruma soktuğu araştırılacak. Peki, 6 Nisan günü yayınlanacak olan Arka Sokaklar yeni bölümde Umut sağlığına kavuşabilecek mi?

06 Nisan 2018 - 20:08

Arka Sokaklar son bölümde Mesut'un bulduğu bakıcı Umut'un kaçırılmasına yardım etmişti. Bunun pişmanlığını yaşayan Mesut ise Selin'i kötü bir durumla baş başa bıraktığı için pişman olmuştu. İşte yeni haftada Arka Sokaklar dizisinde yaşanacaklar ve gelecek bölümün tanıtım videosu....

ARKA SOKAKLAR FRAGMAN VİDEOSU

Umut'u kaçıran örgütün peşine düşüyor! Selin, Umut'u kaçırıp örgüt liderine götüren Şükran ile yüzleşiyor! Mesut, Umut'u bulabilmek için ekipten ayrı çalışıyor! Tekin'in başı belaya giriyor! Şükran, Selin ve Mesut'un iyi niyetini suistimal edip Umut bebeği babası olduğu söylenen örgüt liderine götürmüştü. Ekip, eylem hazırlığında olan örgütü çökertmek isterken görevleri ikiye katlanır. Hem örgütü çökertmek, hem de Umut bebeği sağ salim kurtarmak için hazırlıklar yapılır. Bunun için de örgütün hapisanedeki eski liderlerinden Ferman'ı kullanmak isterler. Ferman, bir şartla yardım edeceğini söyler; Edirne'ye tayin edilmesini sağlamalarını ister. Anlaşma sonrasında ise, Ferman tayin edildiği sırada adamları tarafından kaçırılır. Peki ekip, örgütün ve Umut'un yerini öğrenebildi mi? Örgütü çökertmeyi başarabildi mi?

 

MESUT FARKLI BİR YOL İZLEYECEK

Mesut, Selin'in üzüntüsüne dayanamaz ve Umut'u bulabilmek için acele eder. Ekibin planı dışında hareket ederek, Umut'u kaçıran örgüt liderine ulaşmayı başarır. Rıza Baba, Mesut'un bu pervasız davranışından dolayı öfkelenir. Örgüt lideri ise, Mesut ile karşı karşıya kalmaktan dolayı şaşkınlık ve korku yaşamaktadır. Mesut kararlıdır. Umut'un yerini öğrenmeden, onu kurtarmadan ekibin yanına dömeyecektir. İşler bu noktadan sonra karışır. Mesut, Umut'u kurtarabilecek mi? Mesut ve örgüt lideri arasında neler yaşanacak? Mesut'un, ekipten aldığı karar nasıl bir etki yaratacak?

SELİN, ŞÜKRAN'I SORGULUYOR!

Şükran, Umut'u örgüt liderine getirdikten sonra öğrendikleri karşısında kendisini suçlu hisseder. Çünkü, örgütün infaz listesinde Selin ve Mesut'un fotoğrafları vardır. Yaptığı hatadan dönebilmek için Selin'e bulundukları yeri söyler. Bu sırada akrabası olan İlyas'a yakalanır. İlyas ise, durumu örgüt liderine söyler. Şükran hakkında karar verilir. Hain olarak suçlanan Şükran'ın infazını ise, İlyas yapmak zorunda kalır. İlyas, Şükran'ı vurur. Ekip, Şükran'ın verdiği adrese gelir ve onu kanlar içinde bulur. Hemen hastaneye kaldırılır. Ameliyat sonrasında kendine gelen Şükran karşısında Selin'i görür. Selin onu bebek hırsızlığı ile suçlar. Şükran hatasını bildiğinden ona karşı çok mahçuptur. Selin ve Şükran arasında nasıl bir konuşma geçecek? Şükran kendisini affettirmeyi başarabilecek mi? Örgüt ve Umut hakkında bir bilgi verecek mi?Gerilimi yüksek bir bölüm daha bizleri bekliyor! Bu akşam tüm bu sorular cevaplarını bulacak. 

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma 20:00'de Kanal D'de!

 

60 saniyede günün özeti (adblocker) yazılımınızı kapatıp sayfayı yenileyin.

 

'Hayvanlık ettim beni affedin'

Ne yaptın Cansu! Paylaştığı fotoğrafla rezil oldu

Dört sevgilisi birden saldırdı!

arka sokaklar yeni bölüm fragmanı son bölüm

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
New Jersey'de uçuşlara drone Engeli
New Jersey'de uçuşlara drone Engeli
Seda Sayan: Oğulcan'a 'torpilli' dedikleri için futbolu bıraktırdım!
Seda Sayan: Oğulcan'a 'torpilli' dedikleri için futbolu...