Aslı Enver:

Oyuncu Aslı Enver'e İstanbullu Gelin dizisinde sürpriz bir kutlama yapıldı.

11 Mayıs 2018 - 15:07

Aslı Enver, 34 yaşına bastı. Oyuncuya set arkadaşları sürpriz bir doğum günü kutlaması hazırladı. Kutlama karşısında oldukça sevinen Aslı Enver set çalışanlarına tek tek teşekkür etti.

Oyuncu Instagram hesabından da "Biz ne güzel bir ekibiz" açıklamasında bulundu. Oyuncu Aslı Enver sosyal medya Instagram "Bu sene de yine mutlu olmayı diledim en derinden, mutlu olmak istedim ki mutlu edebileyim ve gelen onca mesaj ve iyi dilekler hep dedi ki; mutlu ol. Mutlu eden,kutlayan, değerli hissettiren herkese teşekkür ederim. Kendime not: Her sene öğrendiğine şükret, kötüleri arka cebine, iyileri aklına koy... Her çıkan beyazına tecrübene teşekkür et en önemlisi inan inan inan kendine, gücüne, hissine inan ve ne olursa olsun küsme kendine. Asla kendine yalan söyleme, güvendiğin dostuna sor, dinle ama yine bildiğini yap, özünden vazgeçme...İyi ki doğdum, iyi ki varım." notuyla paylaşımda bulundu. Aslı Enver'in bu paylaşımına takipçileri tarafından beğeni yağdı.

 

bu sene de yine mutlu olmayı diledim en derinden, mutlu olmak istedim ki mutlu edebileyim ve gelen onca mesaj ve iyi dilekler hep dedi ki ;mutlu ol. Mutlu eden,kutlayan,degerli hissettiren herkese teşekkür ederim. kendime not: her sene ögrendigine şükret, kötüleri arka cebine, iyileri aklına koy... her çıkan beyazına tecrübene teşekkür et en önemlisi inan inan inan kendine, gücüne ,hissine inan ve nolursa olsun küsme kendine.asla kendine yalan söyleme,güvendigin dostuna sor,dinle ama yine bildigini yap, özünden vazgeçme...İyi ki dogdum,iyi ki varım.

Asli Enver (@aslienver)'in paylaştığı bir gönderi (May 10, 2018 at 2:21ös PDT)

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kanadalı Türk Minor Empire New York'ta
Kanadalı Türk Minor Empire New York'ta
Hockney tablosu 90 milyon dolara satıldı
Hockney tablosu 90 milyon dolara satıldı