• Reklam

Ayşe Mine'nin isyanı: Bir insanı işinden etmek doğ

ABONE OL'İbo Show'da tüm sanatçılar sahneye çıktığı sırada, Ayşe Mine'nin şarkı söylerken Faruk T

Reklam
Ayşe Mine'nin isyanı: Bir insanı işinden etmek doğ
23 Şubat 2021 - 18:00
  • Reklam
ABONE OL

'İbo Show'da tüm sanatçılar sahneye çıktığı sırada, Ayşe Mine'nin şarkı söylerken Faruk Tınaz'ı ekarte ederek İbrahim Tatlıses'in yanına geçtiği görüntüler sosyal medyada gündem olmuş, Mine'nin meslektaşı Gülden Karaböcek'in kendisini kalçasıyla ittiğini iddia etmesi günlerce konuşulmuştu.


"BENİ POPOSU İLE İTTİ"

Ayşe Mine ise, "O gün beni itti. Ben de üzüldüm, uzaklaştım. Çünkü ben kırılgan bir yapıdayım. Uzaklaşınca herkes beni çağırdı, Ahmet Selçuk İlkan ve İbrahim Tatlıses de gördü. Görüntülerde onun ittiği var. Bu işin peşini bırakmayacağım. Bir kere Ayşe Mine'yim ben. Yer açmak istesem tank gibi kadınım. Ben bu iri yapımın altında çok hassas bir kadınım. Onun yaptığını mevzu bile etmedim. Beni poposu ile itti. Sonra da mevzuyu kendi lehine çevirdiler" açıklamasını yapmıştı.


"O PROGRAM HİÇ YAYINLANMADI"

Bugün 'Demet ve Alişan ile Sabah Sabah' programının konuğu olan Mine, yıllar önce İzmir Fuarı'nda yaşananları anlattı. Kendi isteğiyle programdan çekildiğini açıklayan Ayşe Mine, "Bana yapılan hareketten sonra 35 yıl öncenin resimleri ortaya çıktı. Onlar hatıra resimleri, o program hiç yayınlanmadı."


"O gün İbo Show'da çok güzel bir program çekildi. Orada bir şeyler oldu, yanlışlıkla olmuş olabilir, bunu sonra basına yansıtmak hoş olmadı. Ben o gece hakkında olumsuz konuşmadım çünkü güzel bir geceydi. Olmamış olayları yaşanmış gibi yansıttı Gülden Karaböcek. Yıllar önce çift solist olarak sahne alacaktık, resimler çekilirken bir kriz yaşandı ve ben sahne almaktan vazgeçtim. Öyle bir kadro hiçbir zaman sahne almadım. Bu resmi yıllar sonra ortaya çıkarmak hiç hoş değil. Ben o zaman tek başıma mücadele ediyordum" ifadelerini kullandı.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com