• Reklam
Reklam

Bir Kadın Cinayeti de Brooklyn'de

South Seaport Limanı'nda Austin Boehm adlı bir evsiz, 19 yaşındaki bir kadını öldürdüğünü itiraf etti.

Reklam
Bir Kadın Cinayeti de Brooklyn'de
08 Mart 2021 - 05:23
  • Reklam
New York'un ünlü limanı South Street Seaport'da South Austin Boehm isimli bir evsiz, Cumartesi günü vücudu plastiğe sarılı bulunan 19 yaşındaki bir kadını dövdüğünü ve öldürdüğünü itiraf etti. 

Polis kaynaklarına göre, Pazar günü, 25 yaşındaki Austin Boehm'in Cumartesi günü Bellevue Hastanesi'nin psikiyatri koğuşuna kendisini kontrol etmeye çalıştıktan sonra dedektiflere itirafta bulunduğunu söyledi.

Öldürülen Fulton Balık Pazarı kurbanının kimliği Rosalee Sanchez isimli bir evsiz olarak tanımlandı. Polis, 20 yaşındaki evsiz Christian Mercado'nun da davayla ilgili suçlandığını söyledi. Her iki adam da ikinci derece cinayet tecavüzünden sorgulanıyor.

Kaynaklar, 911'i arayan ihbarcının, "Zozo" olarak bilinen arkadaşının kurbanın cesedini göstermek için terk edilmiş Fulton Balık Pazarı binasına götürdüğünü ve Boehm'i katil olarak tanımladığını söylemesinin ardından polisin şüphelileri izlediğini söyledi.

Polisler ve kaynaklar, ölü kadının erkek arkadaşı ve başka bir arkadaşının cesedini, FDR Drive yakınındaki 95 South St.'nin ikinci kat merdiveninde bulduğunu söyledi.

Yerel halk, bir zamanlar South Street Seaport’un hareketli balık pazarının hayati bir parçası olan ve 2005 yılında Bronx’a taşınan binayı evsizlerin çoktan ele geçirdiğini söylüyor.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com