• Reklam

Burcu Çetinkaya Ekranlara Döndü

4 yıl önce evlendiği Mehmet Fatih Bucak'tan boşanan, ardından da başörtüsünü çıkarma kararı alan Burcu Çetinkaya ekranlara dönüyor.

Reklam
Reklam
Burcu Çetinkaya Ekranlara Döndü
08 Ocak 2020 - 13:39
Reklam

MedyaRadar'ın haberine göre Ekotürk televizyonunda hafta içi hergün yayınlanan Küresel Bakış programını 6 Ocak Pazartesi’nden itibaren Burcu Çetinkaya sunmaya başladı.
Çetinkaya, hafta içi 16.00 – 17.00 aralığında, dünyada olup biten olayları, olayların ekonomi ve finans piyasalarına etkisini konukları ile canlı yayında değerlendiriyor.
İstanbul doğumlu Burcu Çetinkaya dereceyle girdiği Robert Koleji’ni bitirdikten sonra Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu.
Doğuş Holding Kurumsal iletişim ve iş geliştirme departmanında başladığı iş kariyerine başladı.
Kısa bir süre sonra sporculuk kariyerine başladı ve milli sporcu olarak dünya ralli tarihine adını yazdırdı. 6 kez Türkiye Bayanlar Ralli Şampiyonu.Kanal 24 te 6 sene boyunca haftalık olarak ‘Otomobil Sevdası’ isimle sektörel programı hazırlayıp, sundu. Bloomberg HT’de 2 sene canlı yayında ‘Sporun Ekonomisi’ konulu programı sundu. 2013 yılında TRT Spor’da 3 dilde röportajlarla desteklediği ‘Ralli Günlüğü’ programını
hazırlayıp sundu. Cine 5 için ‘Burcu ile Çetin Yollar’ isminde bir gezi-belgesel programı sundu. Gazetelerde köşe yazarlığı ve otomotiv sektörel sayfasını hazırladı. Çetinkaya, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca biliyor.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com