Cumhuriyeti şahlandırma sözü

Cumhuriyeti şahlandırma sözü

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ilk mesajı, “Kılavuzumuz yine demokrasi, milli iradenin üstünlüğü olacaktır. 81 milyon tamamının Cumhurbaşkanı olduğumuzun bilinciyle milletimize layık olmaya çalışacağız. Milletimize 95 yıllık Cumhuriyetimizi yeni bir y...

10 Temmuz 2018 - 07:28

YA RAB BİZİ KİBİRDEN KORU

“İLK Cumhurbaşkanlığı görevim için adaylığımı açıkladığım günkü gibi Rabbime yalvarıyorum. Bizleri bugünlere eriştiren Rabbime sonsuz hamdu senalar olsun. Rabbim çıktığımız bu kutlu yolculukta ayaklarımızı doğruluk üzerine sabit kıl. Rabbim, göğsümüzü genişlet, hayır işlerimizi kolaylaştır. Ya Rab bizi kibirden muhafaza eyle. Ya Rab bizi hasetten muhafaza eyle. Ya Rab bizi haksızlıktan, adaletsizlikten, zulümden beri eyle. Allah’ım bizi, ailemizi, bütün yol arkadaşlarımızı yolların tuzaklarından koru.

Rabbim nasip etti, bir kez daha milletimizin teveccühüyle bu göreve geldik. Üstelik bu defa Cumhurbaşkanlığı makamına değişen yönetim sisteminin gereği olarak yürütme organının tüm yetkileriyle birlikte geldik. 40 yılı aşkın süredir siyasetin içindeyim. Efendiliğe değil, özellikle millete hizmetkâr olmaya geldik. Milletimiz bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı, yolda koymadı. 24 Haziran’da bir kez daha kendisine hizmet etmek için bizi seçti. Sadece bize oy verenlerin değil, 81 milyon tamamının Cumhurbaşkanı olduğumuzun bilinciyle milletimize layık olmaya çalışacağız.

BEDEL ÖDETEN SİSTEM

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TLC slammed for 'tone deaf' new reality show: 'Thi
TLC slammed for 'tone deaf' new reality show: 'Thi
Hayley Kiyoko talks journey to self-acceptance: 'I
Hayley Kiyoko talks journey to self-acceptance: 'I