• Reklam

Değişimiyle şaşırtan Deniz Seki'den yeni pozlar

ABONE OLBir süredir verdiği kilolarla adından söz ettiren şarkıcı Deniz Seki, 2.5 ayda 22 kilo

Reklam
Değişimiyle şaşırtan Deniz Seki'den yeni pozlar
06 Mart 2021 - 12:10
  • Reklam
ABONE OL

Bir süredir verdiği kilolarla adından söz ettiren şarkıcı Deniz Seki, 2.5 ayda 22 kilo vererek, 36 bedene düşmüştü. Yeni şarkısının kapak çekimi için objektif karşısına geçen ve son görüntüsüyle büyük yankı uyandıran Seki'den yeni fotoğraflar geldi.


Değişimiyle şaşırtan Deniz Seki'nin yayınladığı karelere, Yonca Evcimik, Gonca Vuslateri, Nilgün Belgün ve Asuman Dabak gibi ünlü isimler yorum yaptı. Bazı takipçileri ise Seki'nin fotoğraflarını photoshop'tan geçirdiğini öne sürdü.


"BACAKLAR ÇÖP KADAR KALMIŞ"

Deniz Seki, geçtiğimiz aylarda bu karesini Instagram hesabından paylaşmıştı. Bir takipçisi şarkıcıya, "Filtreyi abartmışsınız, bacaklar çöp kadar kalmış" şeklinde bir yorum yapmıştı.


1995 yılında birinci olduğu 'Pop Show' yarışmasına katıldığında henüz 25 yaşında ve 36 beden olan Deniz Seki, Şubat 2018’de 90 kiloya çıkınca mide küçültme ameliyatı olmuştu.


Posta'nın haberine göre; sevenleri ikiliden nikah davetiyesi beklerken, ayrılık haberiyle şaşkınlık yaşadılar. Deniz Seki'nin, sevgilisinden ayrıldığı ortaya çıktı.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com