• Reklam

Delilah Belle Hamlin ile Eyal Booker tatilde! Sevg

ABONE OLDelilah Belle Hamlin ile Eyal Booker, 2020'nin son haftalarında başlayan

Reklam
Delilah Belle Hamlin ile Eyal Booker tatilde! Sevg
18 Ocak 2021 - 09:00
  • Reklam
ABONE OL

Delilah Belle Hamlin ile Eyal Booker, 2020'nin son haftalarında başlayan plaj keyfini sürdürüyor. Önce çıktıkları Meksika tatilinde objektiflere takılan çift, hafta sonunda da evlerine en yakın plajda görüntülendi.


Delilah Belle Hamlin ile kendisiyle aynı yaşta olan sevgilisi Eyal Booker, plajda birbirleriyle uzun süre şakalaştı. Önce Booker, sevgilisini kollarından tutup havaya kaldırdı.


Ekranın ve sinemanın ünlü çifti Lisa Rinna ile Harry Hamlin'in küçük kızı Delilah Belle Hamlin ile katıldığı 'Love Island' (Aşk Adası) adlı TV şovuyla adını duyuran Eyal Booker, son olarak çıktıkları Meksika tatilinde görüntülenmişti.


Bir süre önce modellik kariyerine başlayan Delilah Belle Hamlin, hem güzelliğiyle hem de bu estetik merakıyla annesi Lisa Rinna'ya benzetiliyor. Rinna, Hollywood'un en çok estetik yaptıran ünlülerinden biri olarak tanınıyor.


TAMAMEN DOĞAL OLDUĞUNU SAVUNDU

Özellikle de dudaklarına yaptırdığı dolguyu abartılı bulan birçok takipçisi, Hamlin'in bir estetik bağımlısı olduğunu gizlemeyen annesine Lisa Rina'ya gönderme yaparak, "Nasıl da annesine benziyor" dedi. Delilah Belle ise görüntüsünün tamamen doğal olduğunu, dudaklarının ve göğüslerinin estetik operasyon ürünü olmadığını savundu.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com