• Reklam

Doğum günü için kuralları çiğneyen Rita Ora para c

ABONE OLDoğum günü partisine otuz arkadaşını davet eden Rita Ora, aslında o gece koronavirüsü önl

Reklam
Doğum günü için kuralları çiğneyen Rita Ora para c
01 Aralık 2020 - 09:09
Reklam
Reklam

ABONE OL

Doğum günü partisine otuz arkadaşını davet eden Rita Ora, aslında o gece koronavirüsü önlemek için uygulanan kuralları da çiğnedi. Ora, olayın basına yansımasından sonra yükselen tepkiler üzerine sosyal medya hesabından özür diledi.


Ora'nın düzenlediği partiye aralarında ünlü model Cara Delevingne ve ablası Poppy'nin de bulunduğu 30 ünlü katıldı. Hemen hemen hepsi o gece çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.


İddialara göre; tüm konuklar parti mekanına, ana kapıdan değil dikkat çekmemek için arka kapıdan girdi. Hepsinin de içeriye girerken maske taktığı görüldü.


Bazı kaynaklara göre Ora, bu davranışı yüzünden 10 bin sterlin ceza ödeyebilir. Bazı kaynaklara göre de ceza ödeyecek olan partinin düzenlendiği ünlü restoranın sahibi. Partinin düzenlendiği mekanın sahibi ise böyle bir etkinlik yapılacağından haberi olmadığını belirterek kendini savundu.


Şarkıcının kuralları bu şekilde çiğnemesi sosyal medyada da haberin yayınlandığı sitelerde de büyük tepki çekti. Bir sağlık çalışanı "ünlü ve zengin olduklarından kuralların onlar için geçerli olmadığını mı düşünüyorlar" diye görüş bildirdi.


Ünlü şarkıcı, aldığı tepkilerin ardından sosyal medya hesabından özür diledi. Karantina kurallarını çiğnediği için derinden üzüldüğünü belirten Ora, insanları riske attığını anladığını da belirtti. Hastalıkla mücadele için canla başla çalışan insanları düşündüğünde bu yaptıklarından utandığını da anlattı.


Rita Ora doğum günü haftasında sosyal medya hesabından bol bol çocukluk fotoğraflarını paylaştı. Gerçek adı Rita Sahatçiu olan Ora, 1990 yılında Priştine'de Arnavut bir ailenin kızı olarak dünyaya geldi.


Ora, müzik kariyerine babasının sahibi olduğu barda şarkı söyleyerek başladı. 2011 yılında Youtube'da paylaştığı bir video ile geniş kitlelere adını duyurdu. Onu keşfeden kişi ise DJ Fresh oldu. Bir şarkısı için kadın vokal arayan Fresh'e eşlik eden Rita Ora bu şekilde tanındı.Source : milliyet.com

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com