• Reklam
Reklam

Ebru Şallı'nın evlat hasreti yürek burktu!

Eski manken Ebru Şallı'nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen dokuz yaşındaki oğlu Pars, geçtiğimiz yıl uzun süredir mücadele ettiği lenfomaya yenik düşmüş ve hayata veda etmişti. Oğlunun yokluğunu her an hisseden Şallı, sosyal medya hesabından zaman zaman duygusal paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

Reklam
Ebru Şallı'nın evlat hasreti yürek burktu!
09 Mayıs 2021 - 05:23 - Güncelleme: 09 Mayıs 2021 - 20:52
  • Reklam
"İYİKİLERİM"

Ardından da iki oğlunun olduğu bir kareyi yayınlayan Şallı, "İyikilerim" ifadesini kullandı. Ünlü mankenin sosyal medyada yer almayı sevmeyen büyük oğlu Beren'in yüzünü kapatması da dikkatlerden kaçmadı.

 

Ünlü model, acılı günlerinden; "Tanıyan Pars'tan çok etkilenirdi. 'Bu nasıl bir çocuk' derlerdi. Gerçek bir melekti. Bu hayatta bir melek doğurmuşum ve dokuz yıl bir melek ile yaşamışım. Kimseyi kıramaz, azıcık üzüldüğü an onu toparlamaya çalışır, müthiş bir sevgi çıkıyordu içinden. Pars hep başkaydı" sözleriyle bahsetti.

 

Ebru Şallı, sözlerine "Ultrasonda da çıkmadı. MR çekildi, o zaman öğrendik. İlk duyduğunuz an bir annenin ya da babanın dünyasının yıkıldığı an. Çok büyük bir acı. Meğer ağrıları zaman zaman yaşıyormuş ve 'geçer' diye düşünüp söylemiyormuş. İlk defa okulda ağladığı bir an oldu, ağrısı çok fazlaydı. Çok hızlı ilerleyen bir türdü..." diye devam etti.

 

"Pars görünmez oldu işte. Ben onun hakkında konuşurken her zaman böyle ağlamam, sık sık yanına giderim, güzel şeyler konuşurum, gülerim. Acımı daha farklı yaşıyorum. Kimseye bunun hesabını vermek zorunda değilim. Benim onunla aramda olan diyalogu, duyguyu kimse bilemez."Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com