• Reklam

Ece Erken'in Bodrum kaçamağı

Yaz ve tatil sezonunun bittiği bugünlerde Tv sunucusu ve dizi oyuncusu Ece Erken sosyal medya resmi ınstagram hesabından yaptığı paylaşımda,Bodrum Çökertme köyünde tatil yaptığını açıkladı

Reklam
Reklam
Ece Erken'in Bodrum kaçamağı
17 Ekim 2020 - 12:08
Reklam

Yaz ve tatil sezonunun bittiği bugünlerde Tv sunucusu ve dizi oyuncusu Ece Erken sosyal medya resmi ınstagram hesabından yaptığı paylaşımda,Bodrum Çökertme köyünde tatil yaptığını açıkladı.

Ünlü dizi oyuncusu Ece Erken çökertme köyü Bodrum'da tatil keyfi sürüyor.
Ünlü sunucu ve oyuncu Ece Erken, 1999 yılında Nilgün adlı televizyon dizisinde ilk başrol deneyimini yaşadı. Sunuculuk kariyeri ise 12 yaşında Kıbrıs'ta başladı.

Bir dönem sıkça ekranlarda yer alan isimlerden olan Ece Erken birçok dizide yer alırken çeşitli programlarda da sunuculuk yapmıştır. Çorlu doğumludur. 
Erken, 11 Mayıs 1978 Çorlu doğumlu olup,Türk sunucu ve oyuncusudur. Baba tarafı Samsunludur. Babası subay olduğundan dolayı Ağrı, Ankara, Kıbrıs gibi çeşitli yerlerde yaşadı. Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’ni bitirdi.Daha sonra basamak,basamak kariyerini yükseltti.İlk olarak Kıbrıs'ta 12 yaşında Bayrak Radyo Televizyon'unda göreve başladı.
"ECE ERKEN KIBRIS'TAN SONRA TÜRKİYE'YE GİTTİ"
Ankara’da Radyo Vizyon’da ve Radyo Genç’te çalıştı. Ardından İstanbul’a geldi ve Kral TV’de işe başladı. Kral TV’den sonra Metropol FM, Alem FM, Show Radyo ve son olarak Radyo Viva’da çalıştı. Televizyonculukta işe ilk Star kanalında başladı. Daha sonra Kanal 6, Number One TV, Genç TV’de çalıştı. Ayrıca 4 yıl Show TV’de program yaptı. 2000 yılında TGRT kanalında Nilgün dizisinde başrolde oynadı. 2002 yılında Aşk ve Gurur dizisinde rol aldı. 2003’te Lise Defteri adlı dizide Nil rolünde oynadı.
"HANGİ PROGRAMLARI SUNDU?"
ATV’de Mavi Şeker adlı programın sunuculuğunu yaptı, fakat program 2009 yılı sonunda reyting nedeniyle ekranlara veda etti. atv’de Enbe Orkestrası ile birlikte Enbeyaz Geceler adlı programın sunuculuğunu yaptı. FOX TV’de Aç Aç Kazan adlı programı sundu. 2011 yılında Kanaltürk’te Davut Güloğlu ile Hayata Gülerken adlı eğlence programını, ardından Beyaz TV’de yayımlanan Tatlım Benim adlı programı sundu. 2015-2017 yılları arasında ile TRT 1’de yayımlanan İyi Fikir programının sunuculuğunu yaptı. Serkan Uçar ile 2014-2015 yılları arasında evli kalan Erken’in, 7 Nisan 2015’te Eymen isminde bir oğlu oldu

"İŞTE OYNADIĞI BAŞROL DİZİLERİ"
Televizyon
1999 Nilgün Nilgün Başrol Oyuncusu
2002 Aşk ve Gurur Ahu Başrol Oyuncusu
2003 Lise Defteri Nil Başrol Oyuncusu

Program
2008 Mavi Şeker Sunucu Kanal, ATV
2009 En Beyaz Geceler Sunucu Kanal, ATV
2010 Aç Aç Kazan Sunucu Kanal, FOX TV
2011 Hayata Gülerken Sunucu Kanal, KanalTürk
2014 Tatlım Benim Sunucu Kanal, Beyaz TV
2017 İyi Fikir Sunucu Kanal, TRT 1
2018 Söylemezsem Olmaz Sunucu Kanal, Beyaz TV
HABER METİN DURMAZ/MAGAZİN

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com