"Epstein intihar etmedi"

Seks ticareti ve insan kaçakçılığından tutuklanan ünlü milyarder Jeffrey Epstein, geçtiğimiz aylarda hücresinde intihar etmiş ancak bir grup ölümü şüpheli bulmuştu. ABD'li senatör Paul Gosar da Epstein'ın ölümü ile ilgili tartışmalara 'akrostişli' gizemli mesajlarla katıldı.

Reklam
"Epstein intihar etmedi"
15 Kasım 2019 - 09:50
Reklam

Epstein'in Manhattan'daki lüks evini basan polis evde çok sayıda uygunsuz fotoğraflar bulmuştu. Fotoğraflardaki zorla ilişkiye girdiği kişiler için fotoğraflarının olduğu bir 'kitap' tuttuğu ve burada yer alan bazı kişilerin yaşlarının çocuk yaşta olduğu belirtilmişti.

Esptein'ın 'köle' olarak tuttuğu, tecavüz ettiği ve seks ticareti yaptırdığı çocuk yaştaki kızları da yanına alarak pek çok ülkeye götürdüğü ortaya çıkmıştı. Epstein'ın 'hamilelik çiftliği kurmak' gibi sapkın önerilerinin olduğu da dava sürecinde gün yüzüne çıkmıştı.

Bu gelişmeler sonrası Ağustos ayında intihar eden Epstein hücresinde ölü bulunmuştu. Ancak pek çok kişi Epstein'ın ölümünü şüpheli bulmuştu.

Bu iddialara ABD'de Cumhuriyetçi Senatör Paul Gosar da dahil oldu.

Dün Twitter üzerinden birbirinden bağımsız ve 'alakasız' paylaşımlarda bulunan Gosar’ın 'akrostiş' yazarak gizli bir mesaj verdiği ortaya çıktı.

Tweetlerinin baş harfleri bir araya getirildiğinde Gosar'ın akrostişle "Epstein kendini öldürmedi" yazdığı ortaya çıktı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Reklam