• Reklam

Eski Vekil "Los Angeles" Dedi ama...

24. dönem Türkiye Milletvekili ve İstanbul Teknik Üniversitesinde Öğretim üyesi olan Prof. Dr. Pelin Gündeş sosyal medya hesabından Los Angeles'ta olduğunu iddia ettiği bir video paylaştı. Videoya not düşen Gündeş, "Los Angeles’da bir kafenin sahibi kapısına “köpekler ve Müslümanlar giremez!” yazdı." dedi. Ama bakın videonun aslı ne çıktı...

Reklam
Eski Vekil "Los Angeles" Dedi ama...
21 Ekim 2020 - 04:08
  • Reklam
Prof. Dr. Pelin Gündeş "Los Angeles’da bir kafenin sahibi kapısına “köpekler ve Müslümanlar giremez!” yazdı. Bir kaç gün sonra kapıdan 3 Dünya Şampiyonu boksör girdi: eski şampiyon Mike Tyson,şu anki Şampiyon Badou Jack ve Kick Box şampiyonu Aamer Abdallah! Allah dinini korumak için istediğini seçer!" dedi.

Bu paylaşımı gören Akademisyen Dr. Işıl Acehan ise, videonun Gündeş'in bahsettiği gibi bir konu ile alakası olmadığını belirterek, "İnsan ABD’de bir kafede böyle bir yazı olabilir mi diye azıcık kuşku duyar, araştırır. Hele de bu kişi Prof. titrli birisiyse... İsveçli boksör Badou Jack’in 22 Ağustos’ta “Mike Tyson ve Amer Abdallah kardeşlerim ile yan yana namaz kılıyoruz. diye paylaştığı video bu." diyerek cevap verdi.

Sosyal medyada yankılanan bu tartışmaya her iki akademisyenin takipçileride katıldı.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com