• Reklam
Reklam

Esra Sönmezer'den Hülya Avşar yorumu

ABONE OLEsra Sönmezer, geçtiğimiz gün 'Esra Sönmezer ile Pembe Pijama' program

Reklam
Esra Sönmezer'den Hülya Avşar yorumu
09 Nisan 2021 - 12:01
  • Reklam
ABONE OL

Esra Sönmezer, geçtiğimiz gün 'Esra Sönmezer ile Pembe Pijama' programının tanıtım çekimleri için kamera karşısına geçti. Sönmezer, çekimlerin ardından basın mensuplarıyla sohbet etti.


"HÜLYA AVŞAR YAŞLANMAKTAN KORKMAMALI"

Oyunculuğun doğasında gerçekliği yansıtma olduğunu ifade eden Esra Sönmezer, “Filtreli görüntüler izleyiciyi gerçeklikten uzaklaştırıyor. Hülya Avşar ile filtre konusu çok gündeme geldi. İnsanlar yaşlanıyor ve Hülya Avşar gibi değerli bir ismin yaşlanmaktan korkmaması ve özgüvenli olması gerekiyor" dedi.


NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz hafta 'Masumiyet' dizisinde 'Hale Ilgaz' karakterini canlandıran Hülya Avşar'ın yüzüne uygulanan filtre sosyal medyada gündem olmuştu. Avşar’ın uygulanan filtre nedeniyle burnunun görülemeyecek derecede kaybolduğu görülmüştü.


KENDİSİYLE DALGA GEÇMİŞTİ

Gelen yorumların ardından Avşar da kendisi için yapılan bir cap'si sayfasında yayınlayarak, "Ben de aynı fikirdeyim" sözleriyle durumunu ti'ye almıştı.


"HEPİMİZ ŞAŞIRDIK"

Filtreli sahnelerden haberinin olmadığını vurgulayan Avşar, "İlk bölümlerinde olsaydı 'bu olmaz' diyecektim. Altıncı bölümde böyle bir şey karşılaşınca hepimiz şaşırdık. Valla bir yanlışlık oldu" ifadelerini kullanmıştı.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com