• Reklam

Florida'da Corona Bulaştıran Eğlence

Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletindeki suç çeteleri Corona virüsün aralarında yayılması için Mart ayından bu yana 400 kişilik partiler düzenlediği ortaya çıktı. Dünyayı etkisi altına alan Corona virüs salgınında merkez üssü haline gelen Amerika vakalardaki artışın nedeni belli oldu.

Reklam
Reklam
Florida'da Corona Bulaştıran Eğlence
19 Temmuz 2020 - 03:02
Reklam

Florida eyaletindeki suç çetelerinin Mart ayından bu yana 400 kişilik partiler düzenlediği ve koronavirüsün daha hızlı yayılmasına neden oldukları belirtildi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Osceola County Şerifi Russ Gibson, Florida sakinlerinin bu durumdan korktuğunu ve Mart ayından beri "çevreye rahatsızlık veren yüksek ses" ile ilgili 600 ihbar aldıklarını belirtti.

Osceola County Şerif Ofisi'nden yayınlanan görüntülerde, çok sayıda kişinin sokakta araçlarla yolu kapattığı ve sosyal mesafeye dikkat etmeden dans ettikleri görüldü. Gibson, ABD'deki son günlerde ortaya çıkan kritik vaka artışlarının bu partilerle bağlantılı olabileceğinin altını çizdi. Söz konusu partilere polis müdahalesinin de yapıldığını, bir kişinin arbedelerde polis tarafından vurularak öldürüldüğünü belirtti.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com