• Reklam

Furkan Bayraktar'ın 3. Kitabı Yolda

Uzun zamandır yazarlık kariyerinde ara veren Furkan Bayraktar. Bu günlerde geri döndüğünü sosyal medya hesaplarından sevenlerine ve okuyuculara müjdeli haberi belirtti. 3. Kitap geliyor.

Reklam
Furkan Bayraktar'ın 3. Kitabı Yolda
19 Aralık 2020 - 19:01
  • Reklam
Sosyal medyada eğlenceli ve duygusal kimliğinle tanınan Furkan Bayraktar sosyal medya hesaplarından 3. Kitap duyurusunu sevenlerine duyurdu.

Geçmiş olduğumuz zamanlarda "Bir yabancı gibi" ve "Düşüyorum tut" kitaplarını okuyuculara sunan genç yazar Furkan Bayraktar, üçüncü kitabı için müjdeyi duyurdu. Bayraktar'ın hazırlık aşamasında olduğunu belirtilirken kısa bir süre sonra kitabın okuyucularla buluşacağı öğrenildi.

Furkan Bayraktar kimdir?

Silivri’de 01.11.1999 yılında dünyaya gelen Furkan Bayraktar aslen Trabzon Akçabatlıdır. Ailesiyle birlikte yaşayan ve 3 kardeşi bulunan Furkan Bayraktar, sosyal medya hesaplarından 3. Kitap müjdesini sevenlerine duyurdu. Şu aralar 3. kitabını yazmakla uraşan Furkan Bayraktar daha önce de 2 tane Bir Yabancı Gibi ve Düşüyorum Tut Elimden kitaplarını kaleme almıştı. Çalışmalarına hız kesmeden devam eden  yazar Furkan Bayraktar, bir yandan hem yazarlık hem de müzisyenlik kariyerine devam ettiriyor.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com