Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? 23 Ağustos Gelinim Mutfakta puan...

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? 23 Ağustos Gelinim Mutfakta puan durumu

Magazin haberleri - Gelinim Mutfakta haftanın finali sevilen yarışmanın izleyicileri tarafından yakından takip ediliyor. En çok araştırılanlar arsında ise “Gelinim Mutfakta’dan kim elendi?” sorusunun cevabı ve Gelinim Mutfakta puan durumu yer alıyor. İşte, 23 Ağustos Gelinim Mutfakta puan durumu…

24 Ağustos 2019 - 18:01

Gelinim Mutfakta puan durumu ve haftanın elenen ismi belli oldu. Hafta boyu gelinler mutfakta tüm hünerlerini sergiledi. Gelinlerin hazırladıkları yemekleri değerlendiren kayınvalideler ise puanlarıyla yemekleri değerlendirdi. 5 günün sonunda en yüksek puanı alan gelen 5 altın bileziğin sahibi olurken günün en yüksek puanını alan gelini ise çeyrek altının sahibi oldu. Öte yandan yine yarışma kuralları gereğince 5 günün sonunda en düşük puanı alan gelin ise Gelinim Mutfakta’dan elendi.

Peki, Gelinim Mutfakta’dan bugün yani 23 Ağustos Cuma günü hangi gelin elendi? İşte Gelinim Mutfakta puan durumu…

 

KİM ElENDİ?

 

Gelinim Mutfakta'nın hafta finali olan 335. Bölümünde elenen yarışmacı belli oldu!

 

Hafta toplamında en az puanları Besime-Gülcan Ekici ile Zeynep-Hülya Bütün çifti aldı ve Gelinim Mutfakta'nın 67. hafta finalinde yarışmaya veda eden gelin-kaynana belli oldu; fakat, sürpriz bir gelişme yaşandı!

 

 

44 puan alan Hülya yarışmadan elendi. Ancak Gülcan’ın kayınvalidesi Besime Hanım, Malatya’daki annesinin sağlık sorunlarını gerekçe göstererek izin istedi. İzin isteğinin kabul edilmesinin ardından Gülcan ve Besime Hanım’a geçici süreyle izin verilirken Hülya yarışmada kalmış oldu.

 

 

ÇİFTE BİRİNCİLİK

 

Gelinim Mutfakta'nın 67. hafta finalinde birinci olan çiftler belli oldu! Beş altın bileziği hafta toplamında en yüksek puanları alan Reyhan-Ezgi Yıldırım ve Hüsniye-Hatice Karabulut çiftinden 65 puanla Hatice kazandı. Ezgi ise 56 puanda kaldı. Hatice aynı zamanda gün birincisi olarak çeyrek altının sahibi oldu.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fort Jackson recruit dies before training drill
Fort Jackson recruit dies before training drill
Erdoğan Cumhuriyetçi Senatörü Kabul Etti
Erdoğan Cumhuriyetçi Senatörü Kabul Etti