• Reklam
Reklam

Green Card Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanıyor?

Mehmet Kızmaz, Green Card 2022 çekilişinin sonuçları ne zaman açıklanacak ve sonuçları nereden öğrenebilirsiniz gibi detayları paylaşıyor.

Reklam
Green Card Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanıyor?
03 Mayıs 2021 - 21:40
  • Reklam
8 Mayıs 2021 tarihinden itibaren Green Card 2022 çekilişinin sonuçları açıklanacak. New York saatine göre öğlen saatlerinde sonuçlar açıklanmış olacak. Green Card sitesine girip buradan sonuçları öğrenebilirsiniz.

Eğer geçen sene Ekim-Kasım aylarında Green Card çekilişine başvurmuşsanız, 8 Mayıs itibariyle sonuçları kontrol edebilirsiniz.

https://dvprogram.state.gov adresine girdikten sonra karşınıza çıkan sayfada 'chech status'
butonuna giriş yaparak size verilen başvuru numarasını, soyadınızı, doğum yılınızı ve son olarak size ekranda verilen doğrulama kodunu girerek 'submit' tuşuna basarak devam etmeniz gerekiyor. İşte o zaman karşınıza kazanıp kazanmadığınız ile ilgili bilgi çıkacak. Yalnız, siteye 8 Mayıs'tan önce giriş yaparsanız, şu anda yalnızca 2021 talihlilerinin sonuçlarını görebilirsiniz.

Eğer kazanmış iseniz otomatikman bilgilerinizi girince karşınıza sizin adınız ve çeşitli bilgiler
dökülecektir. Mesela Mehmet Kızmaz kazandığı zaman ekranda adının yanı sıra çeşitli bilgiler çıktığını ve o bilgileri indirip yazdırdığını söylüyor. Size de bunu tavsiye ediyor.

Eğer kazanamadıysanız 'Has Been Not Selected' ifadesi ile karşılaşacaksınız.

Mehmet, açıklamanın başlayacağı saatte web sitesinde aşırı bir yoğunluk olacağını da hatırlatıyor. Bu sebeple site sık sık çökebiliyor ya da erişim çok yavaş ya da olumsuz olabiliyor. Bu sebeple ilk denemede başaramazsanız her gün deneyerek 3-4-5 gün içerisinde de öğrenebilirsiniz sonucu. Kaybedecek bir şeyiniz yok.

KAYNAK: Mehmet V Kızmaz

 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com