Habertürk TV spikeri Ceren Bektaş kiminle evlendi?

Habertürk TV spikeri Ceren Bektaş kiminle evlendi?

Habertürk spikeri Ceren Bektaş, hayatını iş adamı Gökçe Atuk ile birleştirdi. Çift, aile arasında düzenlenen sade bir nikah töreni ile evlendi.

09 Ocak 2019 - 13:02

Habertürk spikeri Ceren Bektaş, iş adamı Gökçe Atuk ile dünyaevine girdi.

Ceren Bektaş, duygularını "Yıllarca o kadar canlı yayın yaptım ama hiç bu kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum, tabiiki çok mutluyuz" sözleriyle ifade etti.

Gökçe Atuk ise "Bizimki müthiş bir aşk hikayesi. Çok badirelere, zorluklara dayanan ama ilk görüşte başlayan ve şimdi de müthiş bir aile kurarak inşallah sonsuzluğa kadar devam edecek. Müthiş bir aşk hikayesinin en mutlu günü belki de bugün..." şeklinde konuştu.

Ceren Bektaş Kimdir?

Spiker, TV sunucusu, Antropolog

Habertürk televizyon kanalında, Haftaiçi her gün 06:00-09:00 saatleri arasında

yayınlanan Gün Başlıyor isimli günlük bir programın sunuculuğunu yapmaktadır.

Ceren Bektaş, 7 Mart 1980 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Ankara Üniversitesi'nin Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesinde Paleoantroploji bölümünden mezun olmuştur.

Üniversitede okuduğu Paleoantroloji bölümüyle ilgili gelecek sıkıntıları olduğu düşünen Ceren Bektaş, 18 yaşlarında TV8 de staj yapmaya başladı. Staj sırasında program asistanlığı, montaj, muhabirlik ve seslendirme işleri yaptı. 2 sene boyunca stajını sürdürdü ve bir yandan da eski TRT spikeri İsmet Bayhan'dan özel diksiyon dersleri aldı.

Ceren Bektaş, Ankara Dialog Anlatım ve İletişim merkezinde Ecder Akışık, Jülide Gülizar, Rahmi Aygün, Aytaç Kardüz, Murat Atak, Cemile Kutgün, Mesut Ertugay eğitim kadrosundan etkili konuşma, spikerlik sunuculuk dersleri almıştır.

Sonrasında özel bir görüntüleme merkezinde, halkla ilişkiler müdürlüğü yaptı. Tiyatro sanatçısı Mehmet Çepiç’in sunduğu, TRT 1’de yayınlanan çocuk programı “Yaz Oyunları”nda yardımcı sunuculuk yaptı.

2004 yılında profesyonel olarak KANAL B’de meslek hayatına başladı. KANAL B’de Ana Haber, Öğle Haber Kuşağı (5 buçuk saatlik canlı yayın), Sabah Haberleri, Gece Bülteni sundu. Ceren Bektaş 2007 yılında kuruluş aşamasında da yer aldığı ATA TV’ye transfer oldu. İki yıl sonra ATA TV iflas edip kapanınca Halk Tv’de çalışmaya başladı. 

2009 yılında Halk TV'den de ayrılarak İpek Medya Grubuna geçmiş ve Kanal Türk'ün kanalı olan Bugün TV'de "Bugün Hafta Sonu" isimli programı sunmuştur.

2010 yılında Bugün Tv’de Cumartesi-Pazar günleri 9-13.00 saatleri arası yayınlanan 4 saatlik canlı yayın maratonu “BUGÜN HAFTA SONU” programını hazırlayıp sundu.

Kanal B’de yer alan Hariciye Kliniği, Ata TV’de yer alan Gün izi, Halk Tv’de yer alan diplomaside görünüm, Bugün Tv’de yer alan Bugün Haftasonu ve Son Durak gibi birçok kanalın programlarında başarıyla sunuculuk görevini üstlenmiştir. Ceren Bektaş, 2008 yılında Korhan Gür ile evlenmiş ve bir süre sonra boşanmıştır.

2016 yılında Habertürk kanalına geçiş yaptı. Habertürk televizyon kanalında, Haftaiçi her gün 06:00-09:00 saatleri arasında yayınlanan Gün Başlıyor isimli günlük bir programın sunuculuğunu yaptı. Ayrıca www.kadinmedya.com’da yazılarını yayınlamaktadır.

Ceren Bektaş, İngilizcenin yanısıra, başlangıç seviyesinde İspanyolca biliyor.

İngilizcenin yanısıra, başlangıç seviyesinde İspanyolca biliyor.

Haber dışında ayrıca, paramotorla uçma, poligonda atış, çarptınız,köpekbalıklarıyla yüzme, dalış, at binme, dans gibi deneyimlerimlerini izleyicilerle paylaştığı adrenalin dolu programlar da hazırlayıp sunan Ceren Bektaş, sektöre genç profesyoneller yetişmesi adına birçok eğitim kuruluşu ve diksiyon kurslarındaspikerlik ve sunuculuk eğitimi verdi.

Ceren Bektaş, 7 Ocak 2019 tarihinde iş adamı Gökçe Atuk ile evlendi.

Gökçe Atuk Kimdir?

Tiffany ve Damas’ın Türkiye temsilcisi Dilek Ertek’in oğlu Gökçe Atuk hızlı bir hayatı var. Altı yıllık eşi Merve Arkon'dan tek celsede boşanan oğlu Gökçe Atuk, arayı açmadan, bir yıl sonra Vivien Harika Deniz ile sessiz sedasız nikah masasına oturmuştu. Gökçe ile Vivien, anne-baba olmak için de ellerini çabuk tutmuşlar. Vivien, geçen hafta nur topu gibi bir erkek dünyaya getirmiş. Atuk çifti, oğullarına Kerem Roni ismini vermiş. İlk evliliğinden Lara adında bir kızı olan Gökçe, şimdi de erkek babası oldu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pompeo arrives in Saudi as Iran threatens US
Pompeo arrives in Saudi as Iran threatens US
New York'ta Ekrem İmamoğlu Kutlaması
New York'ta Ekrem İmamoğlu Kutlaması