• Reklam
Reklam

Hadise, Kaan Yıldırım'ın eşyalarını şoförüyle gönd

Uzun bir süredir aşk yaşayan ve ayrıldılar, barıştılar derken; ilişkileri arapsaçına dönen Hadise

Reklam
Hadise, Kaan Yıldırım'ın eşyalarını şoförüyle gönd
20 Haziran 2021 - 12:00
  • Reklam

Uzun bir süredir aşk yaşayan ve ayrıldılar, barıştılar derken; ilişkileri arapsaçına dönen Hadise ve Kaan Yıldırım birlikteliklerine son noktayı koydu.


KAAN YILDIRIM SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre; Yıldırım'ın "Benim üçüncü bir şahısla ilişkim hakkında muhatap olmam söz konusu olamaz. Biz Hadise ile güzel bir ilişki yaşadık ancak geldiğimiz noktada ortak aldığımız kararla, karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde dostça yollarımızı ayırdık" açıklamasının ardından Hadise, Yıldırım'ın evinde kalan eşyalarını; oyuncuya şoförüyle gönderdi.


"YOK BÖYLE BİR ACI"

Ayrılık haberinin ardından Hadise'den yeni single geldi. Ünlü popçunun 'Hay Hay' isimli single'ının zamanlaması manidar bulundu.


Her bitişin ardından yenilmiş hissetse de tekrar ayağa kalkıp yoluna devam eden bir kadının ayrılık hikayesini anlatan şarkıda geçen, "Yok böyle bir acı, varsa verin ilacı susayım. İçime içime dökülen gözyaşımı kurutayım. Çok canım acısa da giriliyor yeni yola, hazırım" sözleri Kaan Yıldırım'a gönderme olarak yorumlandı.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com