• Reklam
Reklam

Hilary Duff: Bebeğimi emzirirken sorun yaşadım

2019 yılında nikah masasına oturan Matthew Koma-Hilary Duff çifti, geçtiğimiz

Reklam
Hilary Duff: Bebeğimi emzirirken sorun yaşadım
16 Nisan 2021 - 15:00
  • Reklam

2019 yılında nikah masasına oturan Matthew Koma-Hilary Duff çifti, geçtiğimiz ay kızları Mae James Bair'in dünyaya gelmesi ile birlikte büyük bir mutluluk yaşamıştı. Suda doğum yapan Duff, emzirmeyle ilgili sorunlar yaşadığını anlattı.

Dr. Elliot Berlin'in podscast yayınına konuk olan 33 yaşındaki Hilary Duff, Mae'yi anne sütüyle beslemenin kendisi için hem duygusal hem de fiziksel olarak çok zor olduğunu ifade etti. Üç çocuk annesi olan şarkıcı, bebeğini emzirirken canının yandığını da sözlerine ekledi.

Bu konuda üç çocuğuyla ilgili olarak farklı deneyimler yaşadığını dile getiren Duff, ilk oğlu Luca'yı emzirmenin çok daha kolay olduğunu söyledi. Ünlü isim, aradan geçen yıllar içinde vücudunda oluşan değişiklikler nedeniyle süt üretiminde sorunlar çıkmaya başladığını belirtti.

Hilary Duff, Mike Comrie ile yaptığı ilk evliliğinden Luca adında 9 yaşında bir çocuk sahibi. Şu anda evli olduğu Matthew Coma'dan da iki yaşında Banks Violet adında bir çocuğu ve bir aylık Mae adında bir kızı bulunuyor.

İlgili Haber Hilary Duff üçüncü kez anne oldu

 

 


Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com