• Reklam

İbrahim Tatlıses'in gözyaşları: Ölsem de para iste

ABONE OLİbrahim Tatlıses, 10 yıl aradan sonra 'İbo Show' programıyla ekranlara dönüyor. İmparator,

Reklam
İbrahim Tatlıses'in gözyaşları: Ölsem de para iste
14 Kasım 2020 - 09:00
Reklam
Reklam

ABONE OL

İbrahim Tatlıses, 10 yıl aradan sonra 'İbo Show' programıyla ekranlara dönüyor. İmparator, Star TV'de yayınlanacak programın yapımcısı Polat Yağcı’nın Balmumcu’daki ofisinde basın mensuplarıyla bir araya geldi.


"İSTEDİĞİM NAMELERİ YAPAMIYORUM"

Sesiyle ilgili, "Söylüyor muyum söylüyorum ama biraz bu tembelleşmiş, onu çalıştırmaya başladım. 'Paslanmaz demir pas tutmaz derler' ya bu pas tutmuş. Çünkü istediğim nameleri yapamıyorum. İnsanların beklediği nameleri yapamam. Name meraklısıyım ben tuzu biberi koymazsan olmaz illa içinde isot olacak" şeklinde konuştu.


"KANKA MANKA YOK"

'İmparator', yaşadığı silahlı saldırı sonrası dostları ile yaşadığı kırgınlar hakkında, "Diyorlar ya 'sen benim kankamsın'. Ne kanka ayağı, kanka manka yok. Birini arıyorum, 'acaba para mı isteyecek?'. Ben kimseden para istedim mi; istemem, ölüm de çıksa istemem, aç da kalsam istemem. Herkes benden istiyor. Çalışmıyorum, yine istiyorlar. Ama bazı dostlarıma kırılmışım” dedi.


"CEM YILMAZ ARADI"

Komedyen Cem Yılmaz’ın 'İbo Show'a katılmak için kendisini aradığını söyleyen Tatlıses, "Önceki gün Cem Yılmaz beni arıyor, o kadar mutlu etti ki, 'abi ben koşarak gelirim' dedi. Böyle bir şey yok, böyle candan anlatan insan yok. Hülya Avşar da öyle Sibel Can da dedi" ifadelerini kullandı.


MESUT YILMAZ / MİLLİYETSource : milliyet.com

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com