İlk Kez Ezan Dinleyen Sammy React Şok oldu

İlk Kez Ezan Dinleyen Sammy React Şok oldu

Dünyaca ünlü Amerikalı Youtuber Sammy React geçtiğimiz hafta Kataloiklerin Çan sesi ile Müslümanların Ezanı arasındaki farkı anlatmak için kamera karşısına geçti. Önce çan sesini izleyen ünlü yotuber, ardından ezan sesini dinleyince çok etkilendi. İşte o anlar...

01 Temmuz 2018 - 05:41

Ezanı dinlerken adeta kendinden geçen youtuber Sammy React o anlar kameraya yansıdı. "Tüylerim diken diken oldu" diyen React'in o videosu bir anda tık rekoru kırdı. 1 haftada 1 buçuk milyon kez izlenen Sammy React gözyaşlarını tutamadı.

Takipçilerinden de yoğun ilgi gören bu videoya gelen yorumlarda ezandan etkilendiklerini belirterek ezanı dinlettiği için teşekkür etti. 

Sammy React, who was the self-asserted YouTube singer when he was listening to the ezgi, reflected on those moments. React, who said, "My fur was thorny," he broke a record in that video. Sammy React, who watched a week and a half million times a week, could not hold his tears.

This video, which attracted a great deal of interest from its followers, expressed appreciation for the commentary from the comments and thanked the lover for playing it.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ABD Meclisindeki Başörtü Yasağını Kaldıracak mı?
ABD Meclisindeki Başörtü Yasağını Kaldıracak mı?
Eren Orbey Rhodes Bursu kazandı
Eren Orbey Rhodes Bursu kazandı