• Reklam

Kansas'ta Gece Kulübüne Silahlı Saldırı

Amerika Birleşik Devletleri'nin Kansas eyaletine bağlı Kansas City'de bir gece kulübüne düzenlenen silahlı saldırıda 2 kişi öldü, 15 kişi yaralandı.

Reklam
Reklam
Kansas'ta Gece Kulübüne Silahlı Saldırı
21 Ocak 2020 - 03:33
Reklam

Olay gece saatlerinde Kansas City, Missouri'deki gece kulübüne girmek isteyen silahlı kişi güvenlik görevlisi ile silahlı çatışmaya girdi. Bunun üzerine kulüpte eğlenerek panikle dışarı kaçarken kurşunların hedefi oldu.
Amerikan Futbol Konferansı şampiyonluğu ve Super Bowl 50. yıl kutlamasını yapan yüzperce kişi ile, Kansas Belediye Başkanı Quinton Lucas gece kulübünde eğlendiği öğrenildi.

Lucas düzenlediği basın toplantısında "Her şeyden önce, bu şehir asla bu tür bir silahlı şiddete sahne olmayacak. Başlamadan önce durdurmaya çalışacağız ve herhangi bir soruşturma ile insanları adalete teslim ettiğimizden emin olacağız." dedi.

Kansas City Polis Şefi Richard Smith, Pazar günkü NFL oyunu ve daha sonra şehir genelinde meydana gelen kutlamaların beklentisiyle tedbirlerimizi almıştık." dedi.

Polis memurlarının, kentin güneydoğu kesimindeki 9ine Ultra Lounge dışındaki otoparkı, ateşin 23: 27'de başlamasından bir dakika önce kontrol ettiğini söyledi. 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com