• Reklam
Reklam

Kavgaya karışan Mustafa Üstündağ adliyeye sevk edi

ABONE OLOlay, dün saat 19.30 sularında, Yakaköy Mahallesi'nde bulunan özel bir kolejin

Reklam
Kavgaya karışan Mustafa Üstündağ adliyeye sevk edi
12 Nisan 2021 - 15:00
  • Reklam
ABONE OL

Olay, dün saat 19.30 sularında, Yakaköy Mahallesi'nde bulunan özel bir kolejin bahçesinde meydana geldi. Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) Ralli Kupası'nın 1'inci Ayak Bodrum Rallisi'nin kupa töreninin ardından oyuncu Mustafa Üstündağ (44) ve beraberindeki beş kişinin, ralli sırasında yaşanan kazayla ilgili komite üyelerine ihmal eleştirisinde bulunduğu iddia edildi.


İddiaya göre; oyuncu Mustafa Üstündağ'ın yanındaki H.K., arbede sırasında tabancayla H.G.'yi sağ dizinden yaraladı.


Olayın ardından çevrede inceleme yapan polis ekipleri aralarında Mustafa Üstündağ'ın da bulunduğu kavgaya karışan altı kişiyi gözaltına aldı. Ayrıca, olayda kullanılan 7.65 mm çapında bir tabanca da ele geçirildi.


"OLAYLA BİR ALAKAM YOK"

Üstündağ'ın avukatına, "Yarışa katılan bir arkadaşımı bekliyordum. Yarış sonunda kendisine ulaşamadım. Yaşanan bu aksilik nedeniyle organizasyon yetkilileriyle tartışma yaşadık. O sırada tanımadığım kişiler otomobille gelerek bizlere hakarette bulundu. Arkadaşlarım müdahale etmek isteyince de hakaret ve küfürler devam edince kavga çıktı. Olayla bir alakam yok. Bir anlık öfke ile yaşanan bir şey" dediği öğrenildi.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com