• Reklam
Reklam

Kentucky Hastanesinde Zırhlı ve Silahlı Şahıs

Üzerinde vücut zırhı ve ateşli silahlarla Kentucky Üniversite Hastanesi'ne gelen bir adam tutuklandı. Üniversite polisi, komşu polis teşkilatının ihbarı üzerine hastaneden çıkarken şüpheliyi olaysız bir şekilde gözaltına aldı.

Reklam
Kentucky Hastanesinde Zırhlı ve Silahlı Şahıs
26 Mart 2021 - 15:12 - Güncelleme: 26 Mart 2021 - 16:41
  • Reklam
Bir adam Perşembe günü öğleden sonra, Lexington'daki Kentucky Üniversite Hastanesi'nde, üzerinde vücut zırhı ve ateşli silahlar ile tutuklandı.

Kentucky Üniversitesi Polis Şefi Joe Monroe, Bryan Carroll'ın 'silahlı ve tehlikeli' olabileceğinden şüphelenen komşu polis teşkilatından ihbar almaları üzerine, tutuklandığını söyledi.

Üzerinde zırh ve ateşli silahlarla birlikte patlayıcı da taşıdığından şüphe duyulan Carroll, Kentucky Üniversitesi Chandler Hastanesi'nde bir aile üyesini ziyarete geldiğini söyleyerek kendini savundu.

Monroe, Carroll'ın birden fazla eyalet suçlaması ile suçlanacağını açıkladı.

Hastaneden çıkarken polis tarafından olaysız bir şekilde götürülen Caroll, aslında kimseyi yaralamadı ve hiçbir yere zarar vermedi. Monroe, "Silahlı ve tehlikeli olarak kabul edilebilecek bir kişiyi çok hızlı, verimli bir şekilde ve kendisi dahil kimseye zarar vermeden gözaltına aldık." sözleriyle durumu açıkladı.

Monroe, yetkililerin Carroll'un aracında patlayıcı cihazlar olabileceğinden şüphelendiklerini ve ayrıca ateşli silahlar taşıdığını ve vücut zırhı giydiğini belirtti.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com