• Reklam
Reklam

Kilo Verdiren Yağlı Türk Kahvesi

Türk kahvesi tutkunlarının yeni gözdesi: Kilo verdiren yağlı kahve Onun artık sadece 40 yıl hatırı yok. Kahve tutkunlarının yeni gözdesi yağlı Türk kahvesinin, kilo vermeyi kolaylaştırmaktan iştahı azaltmaya, açken olan baş ağrısına çözüm olmaktan konsantrasyonu arttırmaya kadar onlarca faydası var. Dr. Ayşegül Çoruhlu yağlı Türk kahvesi ile ilgili şaşırtıcı bilgiler paylaştı.

Reklam
Kilo Verdiren Yağlı Türk Kahvesi
11 Nisan 2021 - 10:15 - Güncelleme: 11 Nisan 2021 - 16:12
  • Reklam

YAĞLI TÜRK KAHVESİ 

Esra Oziskender, @esraoziskender (Facebook, Instagram), @hrlink123 (LinkedIn), @HRLinkConsultin (Twitter), @esraoziskender (Clubhouse), [email protected]


Pandemi döneminde hepimizin derdi olan pandemi kilolarını vermeyi kolaylaştıran bir fincan yağlı Türk kahvesi ile enerji dolu bir gün geçirmek mümkün. Yapılan araştırmalara göre dünyada günlük kahve tüketimi son yıllarda yaklaşık 2,5 milyar bardağa ulaşmış durumda. Ülkemiz de kahve tutkusunda dünyadan geride kalmıyor. Öyle ki sadece son 5 yılda Türkiye’nin kahve tüketimi yüzde 15 oranında arttı ve yıllık 80 milyon kiloya ulaştı. Bunun önemli bir kısmını ise bol köpüğü ve mis gibi kokusuyla Türk kahvesi oluşturuyor.
 


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com