• Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Kim Milyoner Olmak Ister'de Ümmü Gülsüm Genç

'Kim Milyoner Olmak ister' yarışma programına katılan 27 yaşındaki Ümmü Gülsüm Genç, herkesin dikkatini çekti. 4 yaşında geçirdiği ateşli hastalık sonrası konuşamayan 27 yaşındaki yarışmacı 125 bin lira ödül kazandı.

Reklam
Reklam
Kim Milyoner Olmak Ister'de Ümmü Gülsüm Genç
12 Ocak 2020 - 04:09
Reklam

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucusu Kenan İmirzalıoğlu soruları sordu ve yarışmacı kendisine özel hazırlanan yazı tahtasından soruları cevapladı. Ümmü Gülsüm Genç, 11. soruya kadar geldi. Genç, 125 bin TL'lik ödül ile yarışmadan ayrıldı.

Ümmü Gülsüm'ün hikayesi programı izleyen seyircilerin de dikkatini çekti.

Çok sayıda kullanıcı Twitter hesabından düşüncelerini dile getirdi. İşte o mesajlardan bazıları: -TBMM Başkanı Mustafa Şentop: Yarışmadaki performansıyla hepimize heyecan ve sevinç veren Ümmü Gülsüm kardeşimize ulaşıp kendisini tebrik ettim.

Azim ve kararlılıkla insanın her türlü zorluğun üstesinden gelebileceğini Ümmü Gülsüm hepimize tekrar gösterdi. -Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk: Ümmügülsüm bugün bize bir kere daha gösterdi ki #HayallerEngelsizdir. -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Betül Sayan Kaya: Başarıya giden yolda engel diye bir şey yoktur. Tebrikler Gülsüm. Her zaman, hepinizin yanınızdayız. -Ve Bu Akşam Bir Kadının Gülüşüne Hayran Kaldı bu Ülke... Gülsüm.

-Günün en pozitif karesi be . -Kenan İmirzalıoğlu'nun Gülsüm'e sevgi ile bakışına bittim. - Artvin'de mesai arkadaşımız olan değerli, çalışkan ve güler yüzlü kardeşimiz Ümmü Gülsüm GENÇ, inşallah başarılı olup iyi bir miktar ile ayrılacaktır. - Şu anda ekranda muazzam bir medeni cesaret örneği var. Helal olsun, inşallah sonuna kadar gidersin. - Hiçbir şeyin engel olmadığının ve önemli olan engelleri ortadan kaldırmak. Başarılar diliyorum.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com