• Reklam
Reklam

"Kızımın Kaçtığı Adama Ben de Aşığım"

Esra Erol’da milyonları hayrete düşüren bir olay yaşandı. Anne Ayşe Çekem, kızının kaçtığı adama, kendisinin de aşık olduğunu itiraf etti. Aynı adam ikimize de aşk mesajları attı dedi.

Reklam
"Kızımın Kaçtığı Adama Ben de Aşığım"
18 Aralık 2020 - 13:09 - Güncelleme: 18 Aralık 2020 - 13:11
  • Reklam

Esra Erol’un gündüz kuşağında yayınlanan programında dün Türkiye gündemine oturacak bir olay yaşandı. Program konuklarından Ayşe Çekem, kızının kendisinden 41 yaş büyük ‘Adnan Hoca’ diye anılan Adnan Yıldırım ile kaçtığını söyledi. Kayıp kız Esra bulundu ancak öyle bir gelişme yaşandı ki herkes donup kaldı. Anne Ayşe Çekem, “Ben de Adnan hocaya aşık oldum” deyince Esra Erol ve stüdyodaki seyircilerin göz bebekleri büyüdü.

“Hem Kızıma Hem Bana Aşk Mesajları Attı”
Kızını kaçıran sözde hoca Adnan Yıldırım'ın bir camide çaycı olarak çalıştığını belirten Ayşe Çekem, "Adnan Yıldırım hem bana hem kızıma aşk mesajları attı. Ben de kızım da 65 yaşındaki sözde hocaya aşık olduk" ifadelerini kullandı. 

“Kocama Musallat Olup, Yuvamı Yıktılar”
Gelişmeler üzerine Adnan Yıldırım'ın eşi Zübeyde Yıldırım yayına bağlandı. Söz konusu anne ve kıza isyan eden eş Yıldırım, “Anne kız 5 yıldır kocama musallat oldu, yuvamı yıktılar" dedi.

"Eşim Cuma’ya Bile Gitmez, Nasıl İnandılar”
Sunucu Esra Erol, eşiniz hoca mı diye sorunca Zübeyde Yıldırım, "Benim eşimin alnı seccadeye bile değmedi, Cuma'ya bile gitmez. Bunlar eşime nasıl inandı bende anlamadım" şeklinde cevap verdi. 

Yaşananlar sosyal medyanın diline düştü.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com