• Reklam
Reklam

Kürşat Ayvatoğlu Yeniden Gözaltına Alındı

Kürşat Ayvatoğlu ile beraber gözaltına alınan bir şahıs Ayvatoğlu’nun kendilerine uyuşturucu madde temin ettiğini itiraf etti. Ayvatoğlu, uyuşturucu madde temin etmek ve kullanmak suçlarından yeniden gözaltına alındı.

Reklam
Kürşat Ayvatoğlu Yeniden Gözaltına Alındı
28 Mart 2021 - 12:15
  • Reklam
Ayvatoğlu, ilk ifadesinde kullandığı maddenin pudra şekeri olduğunu, arkadaş ortamında taklit amaçlı uyuşturucu madde kullanıyormuş gibi eğlendiklerini, görüntülerinin de o esnada haberi olmadan çekildiğini söyledi. Gözaltı süresi dolan Ayvatoğlu, savcılık sorgusunun ardından sevk edildiği Sulh Ceza Hakimliği'nce adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

Öte yandan, otomobilde Ayvatoğlu'nun yanında bulunan 2 kişi ile birlikte toplam 4 kişi gece saatlerinde Kastamonu ve İzmir'de gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheliler, Ayvatoğlu'nun kullandığı maddenin uyuşturucu madde olduğunu, kendilerine de uyuşturucu madde temin ettiğini itiraf etti. Bunun üzerine Ayvatoğlu, 'uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanmak', 'uyuşturucu madde temin etmek' suçlarından savcılık talimatıyla sabah saatlerinde yeniden gözaltına alındı. Ayvatoğlu ile birlikte 5 kişinin emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevkedileeği öğrenildi.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com