• Reklam
Reklam

Las Vegas'ta Kovboy Şapkalı Kuşlar

Amerika Birleşik Devletleri’nin Nevada eyaletine bağlı Las Vegas şehrinde, iki güvercinin kafalarına küçük kovboy şapkalarının yapıştırılması hayvanseverlerin tepkisine neden oldu.

Reklam
Las Vegas'ta Kovboy Şapkalı Kuşlar
12 Aralık 2019 - 07:16
  • Reklam

Las Vegas'ta kimliği belirsiz bazı kişiler güvercinlerin kafalarına küçük kovboy şapkaları yapıştırıp sosyal medyada paylaştı.

'Lofty Hopes' isimli güvercin bakım platformunun kurucularından Mariah Hillman, CNN'e yaptığı açıklamada şapkaların nasıl yapıştırıldığının bilinmediğini söyledi ve "Onları bugün gördük, kuşların kafalarındaki tüylerden şapkaların yapıştırıldığını görebilirsiniz. Bu kesinlikle endişe verici bir durum" şeklinde konuştu.

Sputnik’in haberine göre; grup ayrıca, bakımlarını sağlayabilmek için Chuck Norris ile Coolamity Jane ismini verdikleri güvercinleri yakalamak adına tuzaklar kurdu.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Öte yandan, kafalarına şapka yapıştırılan güvercinler sosyal medyada da gündem oldu.

Kassandra Flores isimli bir kullanıcı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Sonunda bir tanesini buldum" ifadelerini kullandı.

CNN'e konuşan Flores, annesinin evinde Chuck Norris'i görene kadar kuşların gerçek olduğuna inanmadığını söyledi ve "Önce kapımın önünde gördüm ve heyecanlandım. Video çekmeye çalıştığımda önce kaçtı ve daha sonra görüntülerini kaydedebilmeyi başardım."

Tespit edilen iki güvercin dışında bir şapkalı güvercin olduğu da iddia ediliyor, ancak üçüncü güvercinin varlığı Lofty Hopes tarafından doğrulanmadı.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com