• Reklam

Miami'de Erik Dalı Part 2...

ABDPOST.COM'un hızlı gezgin muhabiri İbrahim Durhat'ın gündeme getirdiği Miami'de Erik Dalı türküsü eşliğinde çifte telli haberi takipçilerin ilgisini çekti. 2. videoyu ise orada hem çifte telli oynayan hem de görüntüye alan Yiğit Kurt gönderdi. İşte O görüntülerin detayları...

Reklam
Miami'de Erik Dalı Part 2...
31 Ocak 2021 - 14:42
  • Reklam
Videoyu ABDPOST.COM'dan izlediğini dile getiren Yiğit Kurt, Dominik'e geçmek için Miami'de olduğunu dile getirerek "Ben Minnesota da yaşıyorum.Dominik'e Miami aktarmalı uçak bulduk. Arada Türk restorant bulduk, yemekte bir kaç Türk ile tanıştık. O sırada Erik Dalı parçasını duyunca, kalktık arabalara doğru yürümeye koyulduk yaya geçinden geçerken bir baktık bir tane araba erik Dalı çalıyor. Kimsin nesin diye sormadan kaldırdık kolları oynamaya başladım. Sonra araçtaki Türklerden birinin İzmirli diğerinin Ankaralı olduğunu öğrendik." dedi.

Daha sonra ABDPOST.COM haberinde kendisini gören Yiğit Kurt "Haberi görünce çok şaşırdık, Çok güzel bir sayfa, tebrik ederiz. Severek takip ediyoruz." diyerek sosyal medya üzerinden ABDPOST.COM'a ulaşarak kendi çektikleri videoyu gönderdi.

Bugüne kadar 35 ülkeyi dolaştığını belirten, Kurt Youtube'ta Evrensel Adam isimli kanalı bulunmakta. İstanbul'dan otostop ile Finlandiya'ya kadar otostop ile gezen Yiğit Kurt gezmeye devam ediyor.
 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com