• Reklam

Muhabirin Canlı Yayını Küfürle Bölündü

Kanadalı Muhabir Krista Sharpe canlı yayın yaparken, arkasından geçen otomobilden ağır bir küfür sesi duyuldu. Bakın o görüntüler kameralara nasıl yansıdı.

Reklam
Muhabirin Canlı Yayını Küfürle Bölündü
22 Ocak 2021 - 03:09 - Güncelleme: 22 Ocak 2021 - 03:10
  • Reklam
Kanada'da CTV televizyonu muhabiri Krista Sharpe'nin yaşadığı canlı yayın kazası sosyal medyanın diline düştü. Ontario kentindeki Kitchener'de bir sokaktan canlı yayına bağlanarak konuşmaya başlayan muhabir Sharpe'nin arkasından geçen beyaz renkli araçtan küfürler duyulmaya başlandı. Genç muhabirin arkasından geçen otomobilin içerisinde bulunanların ettiği ağır küfür, canlı yayına olduğu gibi yansıdı.

Öğlen vakti gerçekleşen yayında görüntüye giren beyaz renkli bir araçtan yayına yansıyan kareler, 3,7 milyon kez izlendi.

Yayını bitiren muhabir Sharpe, ne diyeceğini bilemedi ve olduğu yerde donup kaldı. İzleyiciler ise ekranda yaşananlara inanamadı.

"Komik Değil"
Olayın ardından sosyal medya üzerinden açıklamada bulunan Kanadalı televizyoncu, başına gelen saldırının 'komik' olmadığını ifade etti.

Benzer olayların kadın muhabirlere yönelik yaşanmaya devam ettiğini söyleyen televizyoncu Sharpe, bu tür utanç verici saldırıların durdurulması gerektiğinin altını çizdi.

İşte O Görüntüler:



  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com