• Reklam

Muhafazakar Siyasetçi, Eşcinsel Sex Partilerinde

LGBT haklarını engelleyen yasanın en büyük destekçilerinden olan Macar Siyasetçi Jozsef Szajer, 24 erkekle beraber bir eşcinsel grup sex partisinde basıldı.

Reklam
Muhafazakar Siyasetçi, Eşcinsel Sex Partilerinde
03 Aralık 2020 - 06:30 - Güncelleme: 03 Aralık 2020 - 06:36
Reklam
Reklam

Macaristan’ın Muhafazar Lideri Viktor Orban’a yakınlığıyla bilinen Avrupa Parlamentosu Milletvekili Jozsef Szajer, Brüksel'de 25 erkekle beraber seks partisinde yakalandı. Kovid-19 kurallarını ihlal eden yaklaşık 25 erkeğin, bir seks partisi yaptığı ihbarını alan polis, gece saatlerinde Brüksel’in göbeğindeki eve baskın düzenledi. Baskın sırasında panik olan ve birinci kattaki daireden atlayan Szajer daha sonra yakalandı. 

Szajer aynı zamanda, Macaristan anayasasında eşcinsel evlilikleri yasaklayan yasanın mimarı olmuştu. Polis baskınından kaçmak için pencereden atlayan Szajer, polise diplomat kimliğini gösterdi. Milletvekili Szajer’in bacağından yaralandığı açıklandı. 

Szajer’in sırt çantasında uyuşturucu madde bulunduğu açıklandı. Uyuşturucu maddelerinin kendine ait olmadığını söyleyen Macar siyasetçi ve 25 arkadaşına, Kovid-19 yasaklarını ihlal ettiği gerekçesiyle 250 euro para cezası kesildi. 

Macar siyasetçi Szajer, kuruluşunda yer aldığı Fidesz Partisi’nin, LGBT haklarını engelleyen ve eşcinsel evliliğe iptal kararı alan Viktor Orban’a, en büyük desteği vermiş olmasıyla tanınıyordu. Bu durumun yaşanması üzerine Szajer, sosyal medyanın alay konusu oldu.  

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com