• Reklam
Reklam

Nazlı Hamarat ve eski sevgilisi mahkemelik oldu

ABONE OL'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla tanınan Nazlı Hamarat, eski sevgilis

Reklam
Nazlı Hamarat ve eski sevgilisi mahkemelik oldu
22 Nisan 2021 - 09:59
  • Reklam
ABONE OL

'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla tanınan Nazlı Hamarat, eski sevgilisi Gaffar Aydın ile mahkemelik oldu. Karşılıklı olarak birbirlerinden şikayetçi olan eski sevgililere, “tehdit”, “şantaj” ve “hakaret” suçlamasıyla dava açıldı.


"NAZLI'YI AŞAĞILAMAYA BAŞLADI'

Hamarat ve Aydın’ın kendi evinde yaptığı doğum günü partisinde tanıştıklarını söyleyen İdiz, “Nazlı daha sonra hamile kaldı. Gaffar bu sürede Nazlı’yı aşağılamaya başladı. Bebek benden değil diyerek karalama kampanyası başlattı” dedi.


Hakimin, “Nazlı ona hiç sonun eski eşim gibi olur diye tehdit etti mi?” diye sorması üzerine Nurseli İdiz, “Nazlı bir mafyaya mensup değil, tek başına çocuğunu büyütmeye çalışan bir kadın son 1 yıldır da beraber yaşıyoruz” dedi.


Söz alan Nazlı Hamarat ise, “Ben uyurken telefonumu alıp bana ait yazışmaları ele geçirmiştir. Çocuğun babasının o olduğu DNA testleri ile sabitken, benden izinsiz çocuğumun tükürük ve saç örneklerini alıp DNA testi yaptırdı” dedi. Alınan beyanların ardından mahkeme tanıkların dinlenmesi için duruşmayı erteledi.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com