• Reklam

Nazlı Kayı: Hacı'yı görünce karnımda kelebekler uç

ABONE OLAlem dergisi bu hafta, yıl sonunda Hacı Sabancı ile dünya evine girecek olan Nazlı

Reklam
Nazlı Kayı: Hacı'yı görünce karnımda kelebekler uç
07 Nisan 2021 - 15:35
  • Reklam
ABONE OL

Alem dergisi bu hafta, yıl sonunda Hacı Sabancı ile dünya evine girecek olan Nazlı Kayı ile özel bir çekim gerçekleştirdi. Kayı, düğününden aile olmaya, başarılı eğitim hayatından beslenme düzenine dek merak edilen her şeyi anlattı.


Nazlı Kayı evlilikle ilgili “Birine çok aşıksanız zaten verebileceğiniz nihai karar evliliktir. Ve bence evlilik kararı aldıktan sonra siz artık bir ailesiniz. Ailenize birini katıyorsunuz, bir aileye dahil oluyorsunuz. Bu muhteşem bir şey” dedi.


"AŞK BÖYLE BİR ŞEY"

Hacı Sabancı ile nasıl tanıştıklarını anlatan Nazlı Sabancı, ilk kez kalabalık bir arkadaş grubunda tanıştıklarını daha önce hiç tanışmadıklarını söyledi. Kayı, "Arkadaşlığımız başladıktan sonra her buluştuğumuzda heyecandan karnıma ağrılar giriyordu. Onu her gördüğümde vücudum aynı reaksiyonları vermeye başlayınca zaten anladım. Hala böyleyim bu arada. Onu görünce karnımda kelebekler uçuşuyor. Demek ki aşk böyle bir şey" diyerek Hacı Sabancı'ya olan aşkını anlattı.


"MASKÜLENLİĞİ SEVİYORUM"

Giyim tarzıyla ilgili ise Kayı "Evet, maskülenliği seviyorum. Minimal ve çabasız bir stilim var. Gündüz daha dinamik, akşam daha gizemli ve romantik giymeyi severim. Bence bir kadın kendini neyin içinde çok iyi hissediyorsa eminim o şeyin içinde, dünyanın en güzel elbisesinin içinde olacağından bile güzel görünür" dedi.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com